Apteka

( 4.25 )

Opinie (5)

Obsługa apteki zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona

Obsługa apteki zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona. Wiedza Pań tam pracujących jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze chętnie słuchają i doradzają najkorzystniejsze rozwiązania. Ceny bardzo przystępne, jest to jedna z najtańszych aptek w Oleśnicy. Wnętrze czyste i bardzo przyjemne. Obsługa bardzo sprawna. Klient wychodzi uśmiechnięty.

Apteka Ferio w Koninie

Apteka Ferio w Koninie, dokładnie znajduje się w markecie Kaufland. Obsługa zawsze miła, pracownice bo mężczyzny tam jeszcze nigdy nie spotkałam zawsze z chęcią i uśmiechem pomogą. Służą radą i wiedzą. A dodatkowo często polecają tańsze zamienniki leków, co ważne patrząc na wysokie ceny leków. Witają klienta z uśmiechem jeśli nawet w aptece jest już spora kolejka. Poza tym samo miejsce jest czyste i przestrzenne, a dla czekających z dziećmi jest mały kącik do zabawy.

Super farmaceuta

Super farmaceuta.Na zakupywany lek od razu usłyszałem że mogę dostać tańszy o 60% zamiennik.Dziękuje za szybką radę i polecam

Zakupy w tej aptece to czysta przyjemność

Zakupy w tej aptece to czysta przyjemność. Personel bardzo życzliwy i pomocny. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Personel zawsze znajdzie rozwiązanie, aby zadowolić klienta.

Mama prosiła mnie o wybranie leków w pobliskiej aptece

Mama prosiła mnie o wybranie leków w pobliskiej aptece. najbliżej jest apteka przy ulicy ks.P.Skargi.Przed wejściem do apteki jest niewielki podjazd na wózki dla osób niepełnosprawnych lub dla matek z dziećmi. bardzo ułatwia to zrealizowanie recept tym osobom. W środku stylowy wystrój i dobre oświetlenie apteki. Pod oknem na stoliku leżą ulotki reklamowe. Można także tu usiąść odpocząć i napić się wody. kolejka przesuwała się bardzo sprawnie. Po chwili otworzono jeszcze drugie okienko obsługi. Zapytałam czy są leki z mamy recepty. Niestety nie było wszystkich. Pani poinformowała mnie, że mogą być sprowadzone dopiero na następny dzień. Niestety ja musiałam wybrać je w tym dniu bo mama musiał zażyć lek. Podziękowałam za informację. Poszłam do innej apteki gdzie leki wybrałam bez żadnego kłopotu.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem