Carrefour

( 3.60 )

Opinie (5973)

Ogromny wybór

Sklep tłoczny zważywszy na lokalizację, jednak wybór jest ogromny. Zachowany w czystości, obsługa zazwyczaj szybko wykonuje swoje zadania. Najmilej nie jest, ale przynajmniej jest szybko.

Niezadowalająco

Obsłudze nigdy się nie śpieszy, wybór jest średni, a czystość pozostawia wiele do życzenia. Ponadto obsługa jest mocno niezadowolona, jeśli ktoś postanawia zadać jakieś pytanie.

Bardzo Zle

Dzis doszło do nie miłej sytuacji... Robię zakupy w tym sklepie raz na 3/4 miesiące ponieważ zawsze mam nie podrodze... Dzis będąc z mezem na zakupach spotkała nas nie mila sytuacja... Poszlismy do kasy, ale nie zauważyliśmy, ze to kasa tylko dla ludzi z apką.. Myslimy okej,przegapilismy, poszlismy do innej... Ale panie z Obsługi nie oszczedzily sobie przy nas wrednego komentarza.,az nas zamurowało..tak nie wypada.. Nie pozdrawiam...

bardzo atrakcyjny sklep

Coraz lepiej dzieje się w tym hipermarkecie, są kasy samoobsługowe, można telefonem w aplikacji mój carrefour zrobić zakupy i zapłacić na kasie, bardzo dużo udogodnień, obsługa sklepu miła jednak czasem nie wiedzą gdzie są umiejscowione konkretne artykuły, trzeba samemu szukać,

Duży wybór i czysty sklep

Duży wybór produktów, w sklepie zawsze czysto, towar poukładany. Do tego miła obsługa i wygodny system kolejkowy do kas.

Niepewność

Fantastyczny wybór produktów, bardzo duży wybór choć mógłby być większy i lepszej jakości wybór owoców i warzyw jak na ten poziom sklepu niż tylko carrefourowski. Ale i tak jest super. Nietypowe rozmieszczenie kas, dzięki temu pierwszy raz nie czuję się jak człowiek podejrzany o kradzież w supermarkecie w którym trzeba przejść przez kasy kontrolne.

Carrefour

sklep niestandardowy, ale bardzo fajny :) bardzo lubię ofertę produktów BIO zarówno marki Carrefour jak i innych firm. Dział warzyw i owoców aż prosi się o zakupy - produkty są zawsze super zaprezentowane i świeże. Dodatkowo, można tu zjeść super lunch

Najgorsza obsługa

Obsługa tam pracuje chyba ,za karę a w kasie to już w ogóle. Dobrze że są inne markety to nie muszę oglądać tej niezadowolonych obsługi sklepu. Poprawcie i zróbcie coś z tym

DOBRA OBSŁUGA

KIEDY POPROSIŁEM O WYDANIE NOWEJ KARTY "RODZINKA" - NIE BYŁO PROBLEMÓW!!! WSZYSTKO TRWAŁO KRÓTKĄ CHWILĘ

Słaba obsługa

Kilka dni temu byłem w sklepie tej sieci i zaczepiła mnie kobieta, okazało się że jest Ukrainką, poprosiła mnie o pomoc w wyborze maszynki do strzyżenia, ponieważ osoby z obsługi nie chciały jej doradzić.

Super! Bardzo pomocna obsługa!

Zawsze, kiedy tam jestem i mam jakiś problem pracownicy chętnie rozwiązują problemy. Są przy tym uprzejmi i wyrozumiali.

Najszybsze zakupy w mieście!

Sklep ten zatrudnia świetnych specjalistów, którzy zawszę są mili i uśmiechnięci. Sklep jest bardzo czysty i zachęca do robienia zakupów. Dzięki świetnej obsłudze nigdy nie ma kolejek do kasy przez co zakupy tam to czysta przyjemność.

Dobrze

Duży wybór produktów. Personel dobrze poinformowany gdzie znajduje się towar. W sklepie panuje porządek

Problemy techniczne

Bardzo zła ocena, ze względu na tragiczne błędy aplikacji mobilnej i wykorzystania scan&go. Ogromne kolejki do kas samoobslugowych i płatność mobilna sprawiają, że zakupy trwają grubo ponad godzinę. Pracowników jest zdecydowanie za mało. Zgłaszane sugestie do kierownika niestety nic nie zmieniły...

Świetnie

Czas przedświąteczny: czysto, miło, przyjemnie, kolorowo. Półki pełne. Rewelacyjnie szybka i dobra organizacja przy kas. Kolejka bardzo długa, ale obsługa błyskawiczna. Kilka marketów mogłoby się uczyć.

Ok.

Ok. szukanie obsługi brak jej na dziale

Odwiedzałeś ostatnio Carrefour?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.78 )

E Leclerc

(3.38 )

Geant

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem