Jakość Obsługi

T-Mobile

( 3.40 )

Opinie (3961)

SUPER

Rzetelna obsługa, skupienie na moich potrzebach.

Słabe zaangażowanie konsultanta

Posiadam liczne usługi u wielu operatorów. Ostatnimi czasy chciałam zasięgnąć informacji odnośnie przeniesienia nr. Przy okazji zakupów w centrum handlowym zajrzałam do salonu T-Mobile i powiem szczerze mocno się rozczarowałam sposobem obsługi. Zero inicjatywy zatrzymania i zachęcenie klienta do ofert. Jedna z konsultantek nawet mnie nie zauważyła, a drugi z konsultantów potraktował mnie z góry tak jakby nie miał dla mnie czasu.

Super

Wszystko szybko sprawnie i bez kolejek

Najwyższy poziom obsługi

Dnia 24.01.2018 odwiedziłem sklep firmowy T-Mobile w Gdyni przy ulicy 10 Lutego 11 w celu wyjaśnienia nieprawidłowości na fakturze. CZYTSOŚĆ SKLEPU: nienaganna. podłoga była czysta, na biurkach porządek. DŁUGOŚĆ OCZEKIWANIA: już przy wejściu przywitał mnie uśmiechniety mężczyzna i wskazał do którego biurka powinienem podejść. OBSŁUGA: Konsultant bardzo życzliwy, uśmiechnięty na wstępie zapewnił mnie, że postara się pomóc. konsultant bardzo szybko wyjaśnił moją sprawę będąc przy tym rzeczowy i konkretny a jednocześnie miły i wyrozumiały (okazało się, że faktura jest w porządku to ja ją źle odczytałem). OCENA OGÓLNA: jestem bardzo zadowolony z obsługi, myślę, że to jeden z najlepszych salonów w trójmieście.

Bardzo profesjonalna obsługa

Miałem przyjemność być ostatnio obsługiwany przez świeżego pracownika T-Mobile. Ku mojemu zaskoczeniu, pracownik obsłużył mnie ekspresowo i perfekcyjnie. Dotychczas to była męczarnia i niechęć, a tu proszę.......... ;) Młody człowiek chętny do pracy, proszę brać z niego przykład!!!

Super obsługa

W salonach sprzedaży zawsze doradzą, fajne uproszczone faktury i nie doliczają zwyżek. Można sobie dopasować ich ofertę pod siebie i być zadowolonym!

Konkretnie i ciekawie o ofercie, z zaangażowaniem

Często zdarza się, że wizyta w salonie telekomu, to litania standardowych pytań, a potem mechaniczne wyklepanie oferty. Tymczasem podczas tej wizyty - moim zdaniem - zachowano równowagę między wewnętrznymi procedurami/standardami (pewnie jakieś są) a indywidualnym podejściem do klienta. Pracownik rozmawiał ze mną konkretnie o moich oczekiwaniach, dopytywał o obszary, którymi wyraziłem zainteresowanie, nie drążył niepotrzebnie tematów, które uznałem za nieistotne dla mnie. Ofertę omawiał w uporządkowany i przystępny sposób, na dodatek odwoływał się do tego, co usłyszał o moich potrzebach. W podobny sposób zaprezentował proponowany telefon. Rozmowa nieco przypominała przyjacielską pogawędkę o tym czego ja potrzebuję i jaką na to ma odpowiedź T-Mobile. Stąd poczucie, że byłem traktowany indywidualnie. Szkoda tylko, że propozycja sieci jest dość droga.

świetnie zoorganizowana praca

W punkcie zostałam obsłużona na najwyższym poziomie. Ilość ofert idealnie dopasowana do mich potrzeb. Bardzo duża wiedza Pani obsługującej na temat urządzeń sprzedawanych oraz istniejących trendów telefonicznych ! Jak najbardziej polecam !!!!!

Bardzo dobra obsługa

W tym salonie spotkałam się z miłą obsługą zaangażowaną w realizację moich potrzeb. Pani obsługującą byla profesjonalna i starała się znaleźć ofertę zgodną z moimi potrzebami.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Pracownicy salonu stacjonarnego bardzo kompleksowo obsłuzyli mnie w salonie. Informacje, których potrzebowałam przed podpisaniem umowy były przedstawione w sposób rzetelny i kompletny.

Świetnie.

Świetnie. Przeciętna oferta, pozostałe elementy na najwyższym poziomie.

Odwiedzałeś ostatnio T-Mobile?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.24 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem