ALBO-AGA

( 3.00 )

Opinie (3)

Taki zimny bez wyrazu sklep z półmrokiem

Taki zimny bez wyrazu sklep z półmrokiem, gdzie weszłam aby kupić papierosy. Po chwili wyłonił się z zaplecza pokaźny, wąsaty pan, miły, grzeczny, uśmiechnięty. Obsłużył z kulturą ale to nie ociepliło klimatu. Ogólnie był porządek, prasa z boku na stojaku, inne spożywczo przemysłowe artykuły też jako tako wyglądały, ale takiego ”życia” w placówce brakowało, a może za krótko tu byłam jako jedyny klient około południa 20 VIII.

Rano znajomi zadzwonili i zapowiedzieli się na

Rano znajomi zadzwonili i zapowiedzieli się na „wcześniejszą” wizytę urodzinową mojego męża, wykorzystując świąteczny, wolny dzień. Zasadzie wszystko w domu prawie było, prócz „rozweselacza”, jakiegoś pomidora i ogórka, a że święto ustawowo wolne od handlu, możliwości zakupu ograniczone. Udałam się więc do sklepu czynnego 24 h, gdzie właściciel sam może handlować nie naruszając przepisów prawa. Mały sklepik na uboczu w podwórzu, kilka stopni prowadzi do wnętrza, na drzwiach okienko do obsługi nocnej. Wewnątrz prawdziwy ruch handlowy, klientów cała „masa”, jakieś 7-8 osób i nic dziwnego, to jeden z niewielu, a może nawet jedyny czynny sklep w miasteczku w którym można zakupić jakiś alkohol. Ceny jakie widniały przy niewielkim wyborze tego rodzaju artykułu też iście „świąteczne”. Rozumiem chęć zarobku ale to już zdzierstwo: Soplica 22 zł/),5 litra, Luksusowa 24 zł/0,5 litra i Niemirov 38 zł/0,7 litra. W normalnym sklepie, w normalnym dniu te artykuły są o wiele tańsze: dwie pierwsze sporo poniżej 20 zł, trzecia sięga 30 zł. Któregoś zwykłego, roboczego dnia z ciekawości przyjdę sprawdzić czy tak samo się tu handluje. Można tu nabyć jeszcze papierosy, drobne artykuły spożywcze i także prasę. Porządek bez zarzutów, czepić się nie ma czego. Obsługujący mężczyzna "starszawy" wiekiem, krzaczasty obfity wąs siwiejący, włosy z lekka zmierzwione w tej samej tonacji co wąs. Zbyt rozmowny w obsłudze nie był: zapytał co podać, skasował, wymienił kwotę, wydał resztę, podziękował i następnego klienta obsługiwał – robota taśmowa, można by rzec.

Odwiedzałeś ostatnio ALBO-AGA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.80 )

Żabka

(3.53 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem