ALBO-AGA

( 3.00 )

Opinie (3)

Taki zimny bez wyrazu sklep z półmrokiem

Taki zimny bez wyrazu sklep z półmrokiem, gdzie weszłam aby kupić papierosy. Po chwili wyłonił się z zaplecza pokaźny, wąsaty pan, miły, grzeczny, uśmiechnięty. Obsłużył z kulturą ale to nie ociepliło klimatu. Ogólnie był porządek, prasa z boku na stojaku, inne spożywczo przemysłowe artykuły też jako tako wyglądały, ale takiego ”życia” w placówce brakowało, a może za krótko tu byłam jako jedyny klient około południa 20 VIII.

Rano znajomi zadzwonili i zapowiedzieli się na

Rano znajomi zadzwonili i zapowiedzieli się na „wcześniejszą” wizytę urodzinową mojego męża, wykorzystując świąteczny, wolny dzień. Zasadzie wszystko w domu prawie było, prócz „rozweselacza”, jakiegoś pomidora i ogórka, a że święto ustawowo wolne od handlu, możliwości zakupu ograniczone. Udałam się więc do sklepu czynnego 24 h, gdzie właściciel sam może handlować nie naruszając przepisów prawa. Mały sklepik na uboczu w podwórzu, kilka stopni prowadzi do wnętrza, na drzwiach okienko do obsługi nocnej. Wewnątrz prawdziwy ruch handlowy, klientów cała „masa”, jakieś 7-8 osób i nic dziwnego, to jeden z niewielu, a może nawet jedyny czynny sklep w miasteczku w którym można zakupić jakiś alkohol. Ceny jakie widniały przy niewielkim wyborze tego rodzaju artykułu też iście „świąteczne”. Rozumiem chęć zarobku ale to już zdzierstwo: Soplica 22 zł/),5 litra, Luksusowa 24 zł/0,5 litra i Niemirov 38 zł/0,7 litra. W normalnym sklepie, w normalnym dniu te artykuły są o wiele tańsze: dwie pierwsze sporo poniżej 20 zł, trzecia sięga 30 zł. Któregoś zwykłego, roboczego dnia z ciekawości przyjdę sprawdzić czy tak samo się tu handluje. Można tu nabyć jeszcze papierosy, drobne artykuły spożywcze i także prasę. Porządek bez zarzutów, czepić się nie ma czego. Obsługujący mężczyzna "starszawy" wiekiem, krzaczasty obfity wąs siwiejący, włosy z lekka zmierzwione w tej samej tonacji co wąs. Zbyt rozmowny w obsłudze nie był: zapytał co podać, skasował, wymienił kwotę, wydał resztę, podziękował i następnego klienta obsługiwał – robota taśmowa, można by rzec.

Odwiedzałeś ostatnio ALBO-AGA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.46 )

Żabka

(3.61 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem