Art. Spożywczo-Przemysłowe

( 4.50 )

Opinie (1)

W miarę wczesna

W miarę wczesna, ranna wizyta w tym sklepie daje duże gwarancje zakupu świeżego, czasem jeszcze letniego chleba, a chleb tu jest dobry bo jest to sklep firmowy PSS-u, który ma własną piekarnię gdzie pieczywo wypiekane jest tradycyjną metodą w piecu węglowym, w dodatku chleb na naturalnym zakwasie bez dodatku tzw. ulepszaczy. Gdy czasem przyjdzie mi ochota na taki zakup udaję się wtedy tutaj lub wprost do piekarni. Przed sklepem niewielki parking, na którym tylko szczęście pozwoli zaparkować, dziś go ni miałam więc tradycyjnie na poboczu drogi zaparkować musiałam. W sklepie dwie panie-ekspedientki, niemłode, po pięćdziesiątce już chyba sporo, ubrane w białe fartuchy jakby dederonowe. Nie wiem od czego to zależy ale czasem maja ubrane ładne gustowne fartuszki, w fantazyjnym fasonie, wykończone kolorowymi dodatkami i wtedy bardzo elegancko wyglądają, tego dnia takiego widoku mi zabrakło. Niby nic, tylko fartuch a ile miłego wrażenia dla oka. W sklepie czysto, porządek, bardzo jasne światło, z boku po prawej stronie koszyczki na zakupy, ułożone jeden w drugi. Wzięłam koszyczek i na wprost przy stoisku z wędlinami się zatrzymałam bo czasem zdarza mi się tu kupować. Jak zauważyłam wędliny podrożały; kiełbasa szynkowa 20,00 zł/kg (to o 1,60 zł drożej niż ostatnio gdy tu kupowałam w poprzednim miesiącu), szynka z pieca 30,00 zł/kg, też droższa. Poprosiłam o pokrojenie mi kiełbasy szynkowej w plasterki, usłyszałam miły głos ekspedientki: proszę bardzo, ile sobie pani życzy? I spełniła moje oczekiwanie, zważyła, cenę na woreczek przykleiła. Potem chlebek, miałam szczęście bo jeszcze ciepławy był, 2,65 zł/bochenek 0,6 kg lub 2,30 zł/bochenek 0,5 kg. Wzięłam większy, bułeczki żytnie – to jakaś nowość wiec tez się skusiłam 0,78 zł/sztuka. Zapłaciłam i pożegnałam się wychodząc.Obsługa miła, sympatyczna, do wyglądu placówki też przyczepić się nie można.

Odwiedzałeś ostatnio Art. Spożywczo-Przemysłowe?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem