Art. Spożywczo Przemysłowe

( 4.00 )

Opinie (1)

Kupiony w sobotę chleb okazał się nie do „przetrwania”

Kupiony w sobotę chleb okazał się nie do „przetrwania” przez niedzielę – gliniasty, troczący się, niesmaczny i tego dnia (poniedziałek) rano udałam się tutaj po to aby zwrócić grzecznie uwagę pracownikom tego sklepu co do jakości tego pieczywa mimo, że dotąd nie zdarzyła mi się taka sytuacja, choć moja sąsiadka przestała już dawno tu chleb kupować bo twierdziła, że nie na chleb lecz na „chlebo-podobnego” gnieciucha trafiała. Pracownice dwie panie przyjęły moja uwagę z lekkim zdziwieniem, twierdząc, że one też ten chleb biorą i nic takiego nie zauważyły poza tym dotąd żaden klient się nie skarżył, obiecały, że zwrócą uwagę do piekarni. Co miały powiedzieć, że klienci się skarżą, ze one też to zauważyły, przecież nie obciążą własnej firmy bo klientów stracą od razu, tu ich zachowanie w porządku, choć wiedzą o produkcie się nie wykazały. Wygląd OK., jedna w niebieskim fartuszku, okulary, ciemne, krótkie włosy; druga w jasno zielonym fartuszku, o wiele starsza, włosy krótkie blond. Tego dnia chleb też podobno świeży, jeszcze ciepły był tylko już wystygł, wzięłam bochenek o wadze 0,5 kg za 2,30 zł/sztuka w nadziei, że tym razem będzie lepszy jakościowo. W sklepie porządek na posadzce i półkach, towar poukładany, przy każdym metka cenowa. Co do ogólnego wyglądu sklepu zastrzeżeń jako tako nie mam

Odwiedzałeś ostatnio Art. Spożywczo Przemysłowe?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.80 )

Żabka

(3.53 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem