Art. Spożywczo Przemysłowe

( 3.50 )

Opinie (1)

Żaden efekt mojej wczorajszej informacji na temat jakości

Żaden efekt mojej wczorajszej informacji na temat jakości wypieku chleba nie został wyciągnięty, tym razem połowę wczoraj zakupionego chleba do tego sklepu przyniosłam. Te same panie-pracownico i nie mniejsze zdziwienie połączone z niesmakiem, trudno powiedzieć czy bardziej z powodu namacalnego dowodu kiepskiej jakości chleba czy z powodu mojej śmiałości co do dostarczenia tego dowodu. Nie do śmiechu ekspedientkom było – jedna stosunkowo młoda (ok. 30), druga sporo starsza (ponad 50), obie w fartuszkach, obie krótkie włosy, jedna ciemne, druga blond. Jedyne usprawiedliwienie – to podobno wczoraj do piekarni zgłaszały. Kobieta, która weszła za mną do sklepu, też do moich uwag się przyłączyła mówiąc, że chleb kupuje teraz tylko u Hert-a bo w PSS-ie już dawno się popsuła jego jakość. Ekspedientka zapytała mnie o paragon wczorajszego zakupu, pewnie że nie miałam ale zostawiłam im to co przyniosłam „gratis”, nie wiem co z tym zrobią ale chleba już raczej tu kupować nie będę, przynajmniej przez jakiś czas, szkoda paliwa na dojazd, szkoda wydawanych pieniędzy na ten artykuł i tak nie tani, chyba na stałe przeniosę ten zakup do Polo Marketu, bo o jego jakości już się przekonałam, no i tańszy jest. Jakąś minutę, może dwie tu byłam, co do porządku nic mi się w oczy nie „rzuciło” więc zakładam, że w tej kwestii było OK. bo raczej zastrzeżeń co wyglądu placówki nie miewałam.

Odwiedzałeś ostatnio Art. Spożywczo Przemysłowe?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.80 )

Żabka

(3.53 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem