Gubałówka

( 3.50 )

Opinie (1)

Na długi weekend listopadowy wybraliśmy się do Zakopanego

Na długi weekend listopadowy wybraliśmy się do Zakopanego. A czymże byłby wypad do zakopanego bez wjazdu na Gubałówkę ? Zawsze lubiłam to miejsce i myślałam że teraz tez tak będzie jednak zawiodłam się. Kolejka zapchana do granic możliwości. Po wjeździe odkryliśmy że na górze niestety nic się nie dzieje. Zawsze po wjeździe witał nas kolorowy tłum, mnogość straganow oraz zapachy dochodzące z restauracji. Tym razem cisza i spokój. Z jednej strony to bardzo fajnie bo można na spokojnie pospacerować i nie sluchać szumu. Tak przynajmniej mogłoby się wydawać, jednak nie. Co chiwlę mijały nas pędzące samochody właścicieli restauracji ktrozy chyba przygotowywali się do weekendu (my byliśmy tam w tygodniu) pokrzykując że tarasujemy (!) drogę. Z rozczarowaniem szybko stamtąd uciekliśmy.

Odwiedzałeś ostatnio Gubałówka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Firma Turystyczno-Handlowa REMUS

(1.50 )

Tatrzański Park Narodowy

(4.00 )

Rezerwat Archeologiczny "Kaliski Gród Piastów"

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem