Restauracja Lewinek

( 4.50 )

Opinie (2)

Lębork to małe miasto i ciężko tutaj o dobre i tanie

Lębork to małe miasto i ciężko tutaj o dobre i tanie jedzenie. Jeśli chodzi o lokal Lewinek to zdecydowanie króluje on na lęborskim wybiegu restauracji. Sam wyprawialem w nim chrzciny córki. Podczas ustalania menu szefowa podpowiedziała co jak i ile do tego dała upust od tego wcześniej omawianego.Ma codzień jeśli mam zamiar jadać w jakiejkolwiek restauracji w Lęborku wybieram właśnie Lewinek. Jedzienie podawane bardzo mi smakuje, obsługa bardzo miła, miejsce czyste zadbane jak na Lębork ekskluzywne. Mimo częstego oblężenia na ten lokal lubię tam zaglądać. Jedyna wada to częsty brak wolnych miejsc co świaczy o jakości tego lokalu. Uważam że Pani która jest właścicielką Lewinka powinna pomyśleć o drugim takim lokalu w innej lokalizacji miasta Lębork.

Odwiedzałeś ostatnio Restauracja Lewinek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem