Tawerna ORANGE - KEJA

( 4.50 )

Opinie (1)

Po kilku godzinach plażowania tym razem w Białobrzegach

Po kilku godzinach plażowania tym razem w Białobrzegach postanawiamy przekąsić małe co nie co już jako kolację.Jest ku temu okazja, gdyż na rozstajach dróg w kierunku Ryni ul. Wczasowej i ulicy Kąpielowej prowadzącej nad wodę jest Tawerna ORANGE - KEJAW środku a jakże w telewizji leci mecz, kilka stolików jest wystawionych przed lokalem, kilka za nim w przyległym ogrodzie.Wnętrze proste, ale zadbane.Jakieś marynarskie akcenty, przypadkowe bibeloty na ażurowym niewysokim regale na wprost wejścia.Są też pomarańczowe drzewka.Obsługa bardzo miła i życzliwa.Wybór już z karty nie wielki.Ale naleśniki.PYCHA.Cena nie wygórowana .Porcja, 2 sztuki solidnych rozmiarów, z serkiem, owocami, bitą śmietaną i sosem czekoladowym 11 zł.

Odwiedzałeś ostatnio Tawerna ORANGE - KEJA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.25 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem