4 Kids

( 3.00 )

Opinie (2)

Moja obserwacja dotyczy sklepu 4 Kids który mieści się w

Moja obserwacja dotyczy sklepu 4 Kids który mieści się w obrębie CH zakopianka tuż obok Rossmanna w budynku po dawnych zakładach sodowych w Krakowie.NA PLUS1. Logo dobrze widoczne już z daleka2. Brak nie miłych zapachów w sklepie3. Olbrzymi wybór zabawek4.Kupiliśmy 1/3 tego co szukaliśmy czyli naboje piankowe5. Nie było nachalnego dopominania się o drobne6.Otrzymałam paragon7. Zabawki były o metkowane czyli ceny nie budziły wątpliwości.NA MINUS1. Fatalnie zaaranżowana powierzchnia sklepu2. Trudno przemieszczać się po sklepie, z racji wysp, dostawek i ustawienia mebli sklepowych.3, Towar chaotycznie i nieestetycznie ułożony na półkach4. Nie miła obsługa

Odwiedzałeś ostatnio 4 Kids?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem