SZUBRYT

( 2.75 )

Opinie (49)

Dramat

W sklepie ,, Szubryt" w Nowym Sączu na ul.Grodzkiej zostałem bardzo źle obsłużony. Robiąc zakupy o godzinie 16:45 pani ekspedientka zamiatała mi miotłą koło butów. Następna ekspedientka z charakterystycznym tatuażem na lewej ręce, położyła mi szynkę na przetartej brudną szmatką ladzie. Jestem obużony takim zachowaniem i nie mam zamiaru robić tam więcej zakupów.

Sklep Szubryt NR.55 ( na przeciwko

Sklep Szubryt NR.55 ( na przeciwko TESCO Myślenice).Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność. Uprzejma,profesjonalna i miła obsługa .Sklep czysty, zadbany, produkty czytelnie ułożone i opisane. Wędlina i mięso świeże , pachnące , Panie pracują w rękawiczkach ,chętnie porcjują towar wg.uznania klienta.Serdecznie polecam ten sklep , klient z Krakowa.

polecam

Odwiedzałeś ostatnio SZUBRYT?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Duda

(5.00 )

Farmer

(1.00 )

Gzella

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem