Auto Handel Worek

( 5.00 )

Opinie (9)

Dwukrotnie byliśmy w tym komisie samochodowym

Dwukrotnie byliśmy w tym komisie samochodowym, najpierw rekreacyjnie-rozpoznawczo, co przerodziło się w zamiar zakupu ze względu na pojazd jaki by odpowiadał mężowi, no i mąż mógł zostawić swoje auto w rozliczeniu. Potem była druga wizyta, czysto transakcyjna. Obsługa bez najmniejszych zarzutów, grzeczna, kompetentna, z przychylnością i pełną kulturą względem kupującego. W ofercie komisu było wiele modeli samochodów osobowych, różnego rocznika iw różnych parametrach technicznych. Ceny przystępne, o czym świadczy fakt, że dokonaliśmy zakupu.

Odwiedziliśmy komis samochodowy Worek bo mój mąż ma

Odwiedziliśmy komis samochodowy "Worek" bo mój mąż ma ochotę na zmianę samochodu i mały rekonesans robiliśmy, korzystając z niedzieli (5 stycznia). Wjechaliśmy na teren firmy gdzie liczne marki samochodów były prezentowane, ustawione obok siebie, każdy opisany na tabliczkach. Za niedługo zjawił się pracownik, oferując swoją pomoc, wcześnie zapytał czego konkretnie poszukujemy, chętnie prowadził rozmowę, był miły, skory nawet do żartów. Zapraszał po długim weekendzie bo spodziewał się kolejnych egzemplarzy.

Zawsze wydawało mi się

Zawsze wydawało mi się, że komisy samochodowe zajmują się tylko skupem i sprzedażą samochodów, tymczasem byłam świadkiem sytuacji gdy klient, który przyjechał - kupił felgi z oponami więc zapytałam pana, który akurat pokazywał nam jeden z samochodów, czy ten rodzaj sprzedaży prowadzą. Okazało się, że czasami tak, gdy mają akurat na stanie. Obsługa tego komisu to dwóch panów – uprzejmi, grzeczni i mili, chętnie udostępniają samochody do rozpoznania ale nie starają się klientów ”nagabywać”- to cenna zaleta, moim zdaniem. Spory komis, wiele aut różnych marek, roczników i kolorów.

Po przemyśleniu zakupu upatrzonego auta udaliśmy się do

Po przemyśleniu zakupu upatrzonego auta udaliśmy się do tego komisu aby dokonać zakupu, jednak jak to w komisie sytuacja i zmienia się z dnia na dzień i znów nowe modele przybyły więc dylemat jakby od nowa się pojawił i tak się stało, że kupiliśmy nie ten samochód, który był pierwotnym zamiarem. Obsługa bez zastrzeżeń, wszystkie formalności w małym biurze firmy załatwione ”od ręki” i wyjechaliśmy nowym zakupem, zostawiając w rozliczeniu poprzedni. Co do rzetelnych informacji sprzedawcy, okaże się dopiero w użytkowaniu, póki co obsługa bez krytycznych słów, inaczej nie byłoby zakupu.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i

Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek to domena tego komisu motoryzacyjnego, który oferuje także możliwość pozostawienia swojego samochodu w rozliczeniu transakcji kupna-sprzedaży. Na dość rozległym obszarze prezentowanych było wiele marek i modeli sprowadzanych z zagranicy i także krajowych. Pracownik, po rozpoznaniu potrzeb klienta (marka/kwota), od razu demonstrował posiadane oferty, chętnie udzielał informacji dodatkowych, zachęcał do bliższego poznania, nie ponaglał, rozumiał konieczność rozważenia ostatecznej decyzji. Rewelacja obsługa, pomimo ”13-go” sierpnia.

Odwiedzałeś ostatnio Auto Handel Worek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Autokomis "Orzeł"

(3.50 )

Autohandel

(4.00 )

Auto-Plus

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem