FabrykaWiedzy.com

( 0.50 )

Opinie (7)

Tragedia

Tragedia najpierw zachęcają człowieka to darmowej publikacji , a następnie wystawiają fakturę i wysyłają ponaglenia.

tragedia czas dostawy i arogancja obsługującej Pani

tragedia czas dostawy i arogancja obsługującej Pani infolinię to wszystko co można powiedzieć o tej księgarni

Księgarnia internetowa Fabryka Wiedzy przysyła mi co jakiś

Księgarnia internetowa Fabryka Wiedzy przysyła mi co jakiś czas na @ aktualne oferty i wtedy zaglądam na ich stronę, gdzie miałam przyjemność już zakupy robić. Ich ofertą handlową są głównie publikacje fachowych z zakresu BHP, ochrony środowiska, zarządzania produkcją, jakością i sprzedażą, ochrony danych osobowych i innych. Ostatnio Kodeks Spółek Handlowych jest w kręgu moich potrzeb i oferują go wraz z komentarzem, to istotne ułatwienie. Na stronie wiele innych promocji znalazłam. Zakładki dają przejrzystość ofert, a wyszukiwarka ułatwia jeszcze więcej możliwości. Można zrobić zakupy, siedząc wygodnie w domu. Jeśli ktoś potrzebuje ściśle fachowych książek prawnych, polecam tę księgarnię.

Od dość dawna otrzymuję e

Od dość dawna otrzymuję e-maile z tego portalu i zwykle lądują one w koszu. Tym razem, mając nieco czasu, sprawdziłam zawartość i nawet mnie zainteresowała. To księgarnia internetowa, oferująca wiele fachowych publikacji z zakresu m.in. BHP, ochrony środowiska, zarządzania jakością, także produkcją i sprzedażą czy ochrony danych osobowych. Całkiem bogaty zbiór fachowych publikacji dla specjalistów różnych dziedzin, oferty pogrupowane tematycznie w zakładce kategorii, bardzo szybko można znaleźć daną publikację. Strona typowo księgarniana bez zbędnych upiększa-czy, są bestsellery, wyprzedaże, zapowiedzi nowości i inne zakładki. Dla fachowców danej dziedziny to może być raj.

Odwiedzałeś ostatnio FabrykaWiedzy.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(5.00 )

empik

(4.26 )

Inmedio

(3.98 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem