Auto-handel Kobylański

( 2.99 )

Opinie (6)

Witam

Witam. Po uprzednim skontaktowania sie z właścicielem komisu postanowiłam sie tam wybrać. Przyznam, ze pojechałam tam specjalnie, nie bylo mi to po drodze. Liczyłam na fachową pomoc, człowieka douczonego. Jednak sie przeliczyłam. Zajechałam tam, przywitała nas kobieta, która nic szczególnego o aucie nie była nam w stanie powiedzieć. Zapewniała ze auto nie było bite, bezwypadkowe, a po dokładnych oględzinach było widać, że przy bagażniku jest widoczna szczelina, a wiec jednak jakis dzwon musial być. Po zajrzeniu pod spód okazało sie, że katalizator został wycięty... A cena mocno zawyźona, po podaniu swojej oferty, ktora byla adekwatna do stanu tego auta, Pani powiedziała ze sie nie dogadamy i powiedziała że jedzie na niedzielny obiad ;) bardzo profesjonalne... Niestety, spodziewałam sie czegoś innego

Dzień 1 lutego był po części wycieczkowy po komisach

Dzień 1 lutego był po części wycieczkowy po komisach samochodowych, gdyż mąż zamierza zmienić samochód. Jednym z komisów był ten w Krzywiźnie, gdzie na kamienistym (gryzowym) podłożu wiele marek i modeli stało. Już po wejściu na teren komisu, po chwili zjawił się pracownik, z uśmiechem przywitał i chętnie nam towarzyszył, przedstawiając walory niektórych samochodów, także wewnątrz. Rozumiał, że to był tylko rekonesans, jednak niczego nie uchybił i na odchodne wręczył też wizytówkę. Widać było, ze dba o wizerunek.

Do tego auto

Do tego auto-handlu wstąpiliśmy, jadąc ze znajomą do innego komisu w dniu 18.01, ten był przy trasie 11, więc nic nie szkodziło się zatrzymać i rozpoznać oferty. Już od wejścia powitał z uśmiechem miły pracownik, dość młody człowiek, który po chwili się zjawił i chętnie otwierał interesujące nas auta. Oględziny nas zadowoliły i nie wykluczyliśmy ponownej wizyty, wręczono nam wizytówki, żegnano z uśmiechem w sympatycznej atmosferze. Wielu zainteresowanych klientów było, inni pracownicy byli do ich dyspozycji. Oferty dość bogate, różne marki i modele ustawione tak aby każdym wygodnie można było wyjechać, każdego swobodnie obejrzeć. Komis wart uwagi ze względu na oferty i kulturę obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Auto-handel Kobylański?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Autokomis "Orzeł"

(3.50 )

Autohandel

(4.00 )

Auto-Plus

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem