Albatros

( 5.00 )

Opinie (2)

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Pospolity osiedlowy sklep

Pospolity osiedlowy sklep, ciasny, ciemny.Jak na metraż jaki zajmuje bogaty asortyment aczkolwiek w zawrotnych głowę cenach. Dwa stanowiska kasowe i 5 pracownic na zmianie mało uczynnych podadzą tylko to co znajduje się na półkach za kasą a za reszta klient sam musi się przejść i sobie znaleźć po krótkiej i mało jasnej wskazówce ekspedientki. polecam ten sklep jeśli ci czegoś zabraknie a nie masz czasu zaopatrzyć się w innym sklepie.

Odwiedzałeś ostatnio Albatros?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.48 )

Żabka

(3.54 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem