Galeria Riviera

( 5.00 )

Opinie (3)

Bardzo dużo sklepów

Wybór sklepow jest przeogromny, również punkty gastronomiczne są zróżnicowane. Na terenie galerii znajduje się także kino. Na parkingu nie ma problemu z zostawieniem auta, gdyż jest bardzo dużo miejsc. Świetny dojazd kolejką, peron jest dosłownie naprzeciwko Riviery. Trzeba się przygotować na to, że centrum handlowe ma bardzo dużą powierzchnię, więc trochę się trzeba nachodzić między sklepami.

Galeria Riviera jest nowoczesnym Centrum Handlowym z

Galeria Riviera jest nowoczesnym Centrum Handlowym z dodatkowymi usługami gastronomicznymi, rozrywkowymi, z zakresu urody i innymi. Duża ilość klientów jest zainteresowana tym miejscem. Jakość oferowanych usług i oferta handlowa jest dobra i zróżnicowana cenowo, jednak problem stanowi zbyt mała ilość miejsc siedzących w ciągu gastronomicznym oraz niezabezpieczone balkony (antresole ?), które mogą być przyczyną wypadku (niefrasobliwi klienci niekiedy zrzucają z góry śmieci na osoby na niższej kondygnacji, niebezpiecznie przy tym się wychylając - wypadkowi mogą ulec jedni i drudzy). Ochrona nie zauważa problemu.

Odwiedzałeś ostatnio Galeria Riviera?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Galeria Centrum

(4.25 )

Galeria Pomorska

(3.41 )

Galeria Przymorze

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem