Jeziorko Daisy

( 5.00 )

Opinie (2)

W sobotę 22 marca miałem okazję wybrać się na wycieczkę do

W sobotę 22 marca miałem okazję wybrać się na wycieczkę do Rezerwatu Przyrody "Jeziorko Daisy", który wchodzi w skład Książańskiego Parku Krajobrazowego. Swoją wycieczkę rozpocząłem na początku Ścieżki przyrodniczo-dydaktycznej "Jeziorko Daisy", która swój początek ma obok Palmiarni Lubiechów.Ścieżka do samego rezerwatu jest bardzo dobrze oznakowana i nikt nie powinien mieć problemu z dojściem do celu. Większość trasy przemierzamy pośród bogatej roślinności i drzewostanów, które umilają nam spacer. Miejsce docelowe, czyli Jeziorko Daisy jest wspaniałym miejscem na wypoczynek. Piękne widoki, ruiny baszty myśliwskiej, a także panująca tam cisza jest wyśmienitą odskocznią od codziennego pędu, w którym niestety większość z nas żyje. W okolicy jeziorka można rozpalić ognisko i efektownie zakończyć wyprawę. Polecam to miejsce wszystkim, bez wyjątku.

Odwiedzałeś ostatnio Jeziorko Daisy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Firma Turystyczno-Handlowa REMUS

(1.50 )

Tatrzański Park Narodowy

(4.00 )

Rezerwat Archeologiczny "Kaliski Gród Piastów"

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem