Edyta

( 2.50 )

Opinie (2)

Salon mieście się w bloku w części usługowo

Salon mieście się w bloku w części usługowo-handlowej. W pobliżu konkurencyjny salon fryzjerski. W salonie Edyta panuje prostota w meblach. Dwa stanowiska pracy, jedna myjka, miejsce na oczekiwanie z możliwością poczytania czasopism. Baniak z wodą, możliwość płacenia kartą. Obsługa uprzejma, miła aczkolwiek mało rozmowna. Obcinałam włosy, mimo, że wcześniej umawiałam się na farbę. Zabrakło mi porad dotyczących używania kosmetyków fryzjerskich. Mycie włosów również mogłoby być bardziej delikatne i trwać dłużej.

Odwiedzałeś ostatnio Edyta?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem