Linea-Trans

( 1.08 )

Opinie (18)

Masakra

Na dworcu nie pojawił się żaden z porannych kursów do Bielska, pomimo zapowiedzi na tablicy. Porażka totalna. Pół gwiazdki za to, że był dworzec w ogóle.

Dramat

Ta firma to jakaś porażka, budy albo nie przyjeżdżają w ogóle, albo są mega opóźnione. Kierowcy opryskliwi, obrażenia, że muszą jeździć. I niestety nie ma wyboru, bo konkurencji brak....

Linea Trans dno

11.03.2019 nie pojechał autobus o 16:15 i 16:25 z Bielska do Cieszyna. "Coś" do Cieszyna pojawiło się na przystanku o 17:05. W piątek 2 dni wcześniej autobus z 17:25 pojawił się ... 40 min. później. Kiedy już jest względnie znośnie wtedy ... autobus potrafi z Bielska odjechać nawet 5 min. przed czasem. Bardzo często odjazd z począttkowego przystanku jest co do punktualności wielką niewiadomą. Zawsze winne korki. Oczywiście nie organizacja przewozów. No i ostatnio wraz z nowym rozkładem wyłączono niektóre kursy tak by złą syruację jeszcze pogorszyć.

Marcin

Autobusy z Bielska kilkakrotnie odjeżdżały 3-5 min. przed czasem, opóźnienia, albo kursy odwołane to też nic rzadkiego, słyszę czasami jak kierowca (w czasie jazdy)telefonuje i mówi, że nie zrealizuje kursu bo się nie opłaca. Zrozumiałe, że pasażerowie później pytają dlaczego wcześniej autobus nie jechał a kolejny się spóźnia. Co za bałagan. Niektórzy kierowcy niemili tak, że trzeba ich skorygować. Nie ma konkurencji. Cóż za kolesiostwo tam się układa? DAS dawno temu musiał mieć duży powód by być niepunktualnym. Zwraca uwagę kontakt do Linea T. - tel. kom. i to wszystko.

Niemili kierowcy, nietrzymający się rozkładu jazdy.

Witam. Zastanawiam się, czy właściciel firmy ,wie kogo zatrudnia. A może on tylko sprawdza, czy kasa się zgadza ? Wykorzystując , że dzieci i młodzież, a także dorośli dojeżdżający z Chybia i okolic na trasie przez Drogomyśl - Pruchną są skazani na ich usługi, ale do czasu. Pasażerów ubywa, bo mają dość ,,buraków"- pseudo kierowców, wyrwanych nie wiadomo skąd( uczciwych i rzetelnych- przepraszam, ale od jednego zepsutego jabłka- cały koszyk zgnije). Może Właściciel firmy zainteresuje się jak jeżdżą jego pracownicy, po co jest rozkład jazdy i że klient to nasz pan, o którego trzeba dbać i zabiegać.

Kierowcy przez wakacje jeżdżą sobie tak jak im się podoba

Kierowcy przez wakacje jeżdżą sobie tak jak im się podoba, nie zwracają uwagi na godziny zapisane w rozkładzie jazdy. Byłam 10 minut wcześniej a i tak się spóźniłam

Bus jadący z Cieszyna do Brennej

Bus jadący z Cieszyna do Brennej - był spóźniony ok. 15 minut, mimo to kierowca nie podjechał od razu na przystanek, lecz zrobił sobie ok. 5 minutową przerwę, podczas której wymienił tylko tablicę z nazwą kierunku jazdy. Po wejściu do busa, kierowca najpierw nakrzyczał na młodą dziewczynę, za to, że podała mu pieniądze za bilet w rękawiczkach (na polu było ok. 6 stopni w minusie), kolejna została zbesztana, gdyż - chcąc potwierdzić czy dobrze usłyszała ceną za bilet - powtórzyła kwotę podaną przez kierowcę, ten oburzony odpowiedział oczywiście, a ile! W drodze zapalił papierosa, dym i woń (a właściwie smród papierosów z niższej półki) roznosił się po busie. Prócz tego, kierowca na jednym z przystanków zatrzymał się kawałek za wyznaczonym miejscem (prawdopodobnie w ostatniej chwili zauważył czekającą osobę), w związku z tym starsza kobieta musiała podejść kawałek. Gdy wchodziła do busa, kierowca krzyknął na Nią, by szybko wsiadała i zamknęła drzwi. To czwarty raz, kiedy miałam okazję jechać z owym kierowcą. Niestety za każdym razem był niemiły i podczas drogi palił papierosa, więc nie można jego zachowania wytłumaczyć chwilową czy nawet jednodniową niedyspozycją. Pozostali kierowcy jeżdżący na trasie Cieszyn-Brenna są grzeczni, sympatyczni, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

Odwiedzałeś ostatnio Linea-Trans?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.50 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem