Fortepiano Ristorante

( 0.50 )

Opinie (3)

Umówiłam się do niniejszej restauracji na miłe spotkanie w

Umówiłam się do niniejszej restauracji na miłe spotkanie w gronie przyjaciół. Podczas dwugodzinnego pobytu w restauracji nasz stolik ( 3 osobowy ) obsługiwało 5 kelnerek. Pierwsza przyjmowała zamówienie, którego potem zapomniała zrealizować - koleżanka po dłuższym czasie podeszła do baru z zapytaniem co z jej zamówieniem - reakcja Pani bezcenna. udała zdziwioną, że coś u niej było zamawiane. Druga z kelnerek podała brudną łyżkę do zupy, na której przyklejona była część zaschniętej potrawy innego Klienta, za co przeprosiła trzecia kelnerka, która przyszła ją wymienić. Ta sama Pani od brudnej łyżki przyniosła wodę niegazowaną zamiast gazowanej. Popielniczka nie została opróżniona przez cały pobyt - ponad 2 godziny. Dziwna polityka, że jeden 3 osobowy stolik obsługiwany jest przez 5 osób, z których praktycznie żadna nie wykazała zainteresowania Klientem. Na plus zasługuje jedzenie, krem z pomidorów był pyszny. Wystrój lokalu estetyczny. Ale trochę za dużo tych "wpadek" na jeden dzień.

Odwiedzałeś ostatnio Fortepiano Ristorante?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(4.50 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem