Cesarz Bełk

( 2.75 )

Opinie (6)

Super ceny i wykonanie!

Polecam wszystkim, którzy chcą ogrodzenie na lata, a nie fuszerkę do pierwszego deszczu. Polecam, super kontakt, płot, brama, furtka najwyższej jakosci wykonanie. Montaż szybki. Polecam.

Totalne olewanie klienta

Ogrodzenie wykonują już 6 miesiecy i nadal nie widać końca. Pracownicy pojawiają się maks 1/ tydzięń i to na kilka godzin. Wlasciciel ma sto powodow aby nie wykonywac ogrodzenia u klienta bo akurat musi robic gdzie indziej np w Poznaniu !!!, w Mikolowie na Rynku itd. jednym slowem robia wszedzi etylko nie u mnie!!!Wlasciciel czeka i ponagle z zaplata ale nawet nie chce pojawc sie na odbior tego co wykonal ( a raczej nie wykonal). UWAGA, nie płaćcie kolejnych rat jeżeli nie wykonał prac jak nalezy tzn zgodnie ze sztuka budowklana i instrukcjami mintazu. Zaciągnici eopini kier. budowy. To co wykonuje CESARZ to zwyczajna FUSZERA (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Dla osób zainteresowanych zakupem bramy wjazdowej lub

Dla osób zainteresowanych zakupem bramy wjazdowej lub elementów ogrodzenia chciałbym przybliżyć sylwetkę Firmy CESARZ. Firma prowadzi swoją działalność w miejscowości 44-237 Bełk przy ulicy Głównej niedaleko drogi krajowej 925. Powierzchnia biurowa oraz wystawowa zajmuje ok. 25 metrów kwadratowych. Dodatkowo wykorzystywana jest hala montażowa o powierzchni ok 50 metrów kwadratowych. Chcąc zapoznać sie z ofertą dotyczącą zakupu bramy wjazdowej (materiał: stal) wraz z montażem, udałem się do wyżej wymienionej firmy. Doradztwo raczej na słabym poziomie. Katalog zawierał stosunkowo mało propozycji w formie zdjęć z wykonanych projektów. Do tego parę szkiców. Trudno było podjąć decyzję. Dopiero po zobaczeniu bramy, która aktualnie była w realizacji, zdecydowałem się na podobny projekt. Po tygodniu oczekiwania (i wykonaniu paru telefonów) w końcu zjawił się właściciel firmy i wykonał pomiar oraz wycenę. Po zaakceptowaniu oferty otrzymałem informację,że projekt zostanie zrealizowany do 3 miesięcy,czyli do lipca 2014. Firma rozpoczęła montaż bramy dopiero pod koniec sierpnia (po niezliczonej ilości wykonanych telefonów ponaglających). Brama została wykonana w sposób poprawny (stal dobrej jakości, w odróżnieniu do profili, z których wykonane są bramy w popularnych marketach budowlanych,ocynkowana). Jednakże farba użyta do pomalowana bramy to porostu "nieporozumienie". Każde najmniejsze zadrapanie powoduje,że farba się ściera. Otrzymałem pojemnik z farbą w celu wykonania ewentualnych poprawek i farba ta ma konsystencję, która raczej przypomina "akwarele" niż farbę do metalu. Sam montaż był przeprowadzany "na raty". Pracownicy przyjeżdżali na parę godzin, a w międzyczasie realizowali inne zamówienia). Po zamontowniu bramy okazało się, że została zabudowna nie prostopadle do granicy nieruchomości lecz pod lekkim skosem. Do tego kostka brukowa, która została usunięta na czas zabudowy bramy, została "położona" w sposób bardzo niechlujny. Ogólnie rzecz biorąc firma nie godna polecenia. Chyba,że dla osób o "mocnych nerwach", które są na to przygotowane, że ewentualnych poprawek będą musiały dokonać na własny rachunek...

Odwiedzałeś ostatnio Cesarz Bełk?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem