Piekarnia Świerkowa

( 3.50 )

Opinie (4)

Bardzo miła obsługa

Zostałam bardzo miło obsłużona. Lokal jest dobrze wysprzątany. Pieczywo chrupiące i pachnące.

Chciałam kupić 2 torty u lokalnego sprzedawcy

Chciałam kupić 2 torty u lokalnego sprzedawcy. Torty miały być szczególne ponieważ dla 3 letniego dziecka do przedszkola. Cukiernik zrobił nie duże torty oraz o smaku dostosowanym dla małych dzieci. Dostawa od cukiernika do lokalnego sklepu była bardzo szybka i co najważniejsze za dostępną cenę. Radość dziecka bezcenna a smak tortów..... nie do opisania.

Będąc przejazdem w Brodnicy wpadłem po mój ulubionych

Będąc przejazdem w Brodnicy wpadłem po mój ulubionych chlebek i miło zostałem zaskoczony nową, młodą obsługą. Dziewczyny chętnie pomagały w wyborze asortymentu, sprawnie obsługiwały klientów, z życzliwością odpowiadały na pytania - mają od kogo się uczyć, bo starszy personel zapewnia bardzo dobrą obsługę.

Do piekarni Świerkowa trafiłem przypadkiem

Do piekarni Świerkowa trafiłem przypadkiem, bo nie mieszkam w Brodnicy - jedynie przebywam służbowo od czasu do czasu. Oprócz znakomitych wyrobów, po które wpadam jak tylko mogę, mają fenomenalną obsługę, która pomaga w doborze odpowiedniego pieczywa, udziela porad i odpowiedzi na wszystkie pytania a do tego jest miła, uprzejma i odporna na maruderstwo ;) Słowem - polecam wszystkim tym, którzy chcieliby posmakować świetnego pieczywa i ciasteczek oraz zaznać fenomenalnej obsługi :)

Odwiedzałeś ostatnio Piekarnia Świerkowa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem