Piekarnia Świerkowa

( 3.50 )

Opinie (4)

Bardzo miła obsługa

Zostałam bardzo miło obsłużona. Lokal jest dobrze wysprzątany. Pieczywo chrupiące i pachnące.

Chciałam kupić 2 torty u lokalnego sprzedawcy

Chciałam kupić 2 torty u lokalnego sprzedawcy. Torty miały być szczególne ponieważ dla 3 letniego dziecka do przedszkola. Cukiernik zrobił nie duże torty oraz o smaku dostosowanym dla małych dzieci. Dostawa od cukiernika do lokalnego sklepu była bardzo szybka i co najważniejsze za dostępną cenę. Radość dziecka bezcenna a smak tortów..... nie do opisania.

Będąc przejazdem w Brodnicy wpadłem po mój ulubionych

Będąc przejazdem w Brodnicy wpadłem po mój ulubionych chlebek i miło zostałem zaskoczony nową, młodą obsługą. Dziewczyny chętnie pomagały w wyborze asortymentu, sprawnie obsługiwały klientów, z życzliwością odpowiadały na pytania - mają od kogo się uczyć, bo starszy personel zapewnia bardzo dobrą obsługę.

Do piekarni Świerkowa trafiłem przypadkiem

Do piekarni Świerkowa trafiłem przypadkiem, bo nie mieszkam w Brodnicy - jedynie przebywam służbowo od czasu do czasu. Oprócz znakomitych wyrobów, po które wpadam jak tylko mogę, mają fenomenalną obsługę, która pomaga w doborze odpowiedniego pieczywa, udziela porad i odpowiedzi na wszystkie pytania a do tego jest miła, uprzejma i odporna na maruderstwo ;) Słowem - polecam wszystkim tym, którzy chcieliby posmakować świetnego pieczywa i ciasteczek oraz zaznać fenomenalnej obsługi :)

Odwiedzałeś ostatnio Piekarnia Świerkowa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem