Amar Kebab

( 3.17 )

Opinie (18)

Super lokal

Super lokal. Obsługa I klasa a jedzenie obłędne - POLECAM! Zawsze tam się stołuję@

To czego tam doświadczyłem to istny dramat

To czego tam doświadczyłem to istny dramat. Młody człowiek, obsługujący klientów ewidentnie pracuje tam za karę. Dresy, z których wystawała paczka fajek oraz niezbyt kulturalne zwracanie się do klienta to jednak nie wszystko, gdyż jak wiadomo człowiek głodny i takiego typa przełknie. Lokal wygląda jakby pan majster podczas remontu nieźle popił (ewentualnie pieniążki na inwestycję skończyły się w połowie remontu). Czas oczekiwania na dwa kebaby to ponad pół godziny. Po upływie tego czasu przyniósł go smutny Pan w dresach z opuszczoną głową i chyba zdenerwowany, że ktoś raczył do niego przyjść. Jednak jak wiadomo w tego typu miejscach najważniejsze jest jedzenie... No właśnie jedzenie powiem delikatnie, w życiu nie miałem takich problemów żołądkowych, jak po zjedzeniu tam kebaba, i aby nie było wątpliwości, że to tylko i wyłącznie mój problem to zaznaczam, że nie byłem tam sam... Inne osoby również uciekały do domu w podobnym tempie...

Na wstępie zostałam powitana uśmiechem na twarzy

Na wstępie zostałam powitana uśmiechem na twarzy. Zamówienie dostałam w szybkim czasie. Jedzenie świeże i dobrze dobrane składniki. Lokal czysty i przyjemne kolory. Lokal wyposażony w telewizor. Jedzenie jest tanie i pyszne. Polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Amar Kebab?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem