Amar Kebab

( 3.17 )

Opinie (18)

Super lokal

Super lokal. Obsługa I klasa a jedzenie obłędne - POLECAM! Zawsze tam się stołuję@

To czego tam doświadczyłem to istny dramat

To czego tam doświadczyłem to istny dramat. Młody człowiek, obsługujący klientów ewidentnie pracuje tam za karę. Dresy, z których wystawała paczka fajek oraz niezbyt kulturalne zwracanie się do klienta to jednak nie wszystko, gdyż jak wiadomo człowiek głodny i takiego typa przełknie. Lokal wygląda jakby pan majster podczas remontu nieźle popił (ewentualnie pieniążki na inwestycję skończyły się w połowie remontu). Czas oczekiwania na dwa kebaby to ponad pół godziny. Po upływie tego czasu przyniósł go smutny Pan w dresach z opuszczoną głową i chyba zdenerwowany, że ktoś raczył do niego przyjść. Jednak jak wiadomo w tego typu miejscach najważniejsze jest jedzenie... No właśnie jedzenie powiem delikatnie, w życiu nie miałem takich problemów żołądkowych, jak po zjedzeniu tam kebaba, i aby nie było wątpliwości, że to tylko i wyłącznie mój problem to zaznaczam, że nie byłem tam sam... Inne osoby również uciekały do domu w podobnym tempie...

Na wstępie zostałam powitana uśmiechem na twarzy

Na wstępie zostałam powitana uśmiechem na twarzy. Zamówienie dostałam w szybkim czasie. Jedzenie świeże i dobrze dobrane składniki. Lokal czysty i przyjemne kolory. Lokal wyposażony w telewizor. Jedzenie jest tanie i pyszne. Polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Amar Kebab?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem