Amar Kebab

( 3.17 )

Opinie (18)

Super lokal

Super lokal. Obsługa I klasa a jedzenie obłędne - POLECAM! Zawsze tam się stołuję@

To czego tam doświadczyłem to istny dramat

To czego tam doświadczyłem to istny dramat. Młody człowiek, obsługujący klientów ewidentnie pracuje tam za karę. Dresy, z których wystawała paczka fajek oraz niezbyt kulturalne zwracanie się do klienta to jednak nie wszystko, gdyż jak wiadomo człowiek głodny i takiego typa przełknie. Lokal wygląda jakby pan majster podczas remontu nieźle popił (ewentualnie pieniążki na inwestycję skończyły się w połowie remontu). Czas oczekiwania na dwa kebaby to ponad pół godziny. Po upływie tego czasu przyniósł go smutny Pan w dresach z opuszczoną głową i chyba zdenerwowany, że ktoś raczył do niego przyjść. Jednak jak wiadomo w tego typu miejscach najważniejsze jest jedzenie... No właśnie jedzenie powiem delikatnie, w życiu nie miałem takich problemów żołądkowych, jak po zjedzeniu tam kebaba, i aby nie było wątpliwości, że to tylko i wyłącznie mój problem to zaznaczam, że nie byłem tam sam... Inne osoby również uciekały do domu w podobnym tempie...

Na wstępie zostałam powitana uśmiechem na twarzy

Na wstępie zostałam powitana uśmiechem na twarzy. Zamówienie dostałam w szybkim czasie. Jedzenie świeże i dobrze dobrane składniki. Lokal czysty i przyjemne kolory. Lokal wyposażony w telewizor. Jedzenie jest tanie i pyszne. Polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Amar Kebab?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem