Koku Sushi

(3.86)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (7 z 7)

Sushi - Pyszne...
Sushi - Pyszne i Świeże. Obsługa super. Na minus - ceny - uważam że są jednak trochę za wysokie w porównaniu do konkurencji

Klient_Ar74

21.11.2021

Placówka

Warszawa, Skoroszewska 11

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Zaczynając od początku:...
Zaczynając od początku: wystrój restauracji minimalistyczny, ale przyjemny, w pomieszczeniu czuć mieszaninę zapachu ryżu i sosu sojowego. W sezonie letnim przed restauracją wystawione stoliki. Obsługa reaguje bardzo sprawnie przynosząc menu, by potem w odpowienim czasie przyjąć zamówienie. Czas oczekiwania - jak na sushi standardowy, czyli ok. 30-40 minut. I o ile sushi w smaku jest bardzo dobre, to od początku istnienia restauracji mam wrażenie, że pojawia się jeden problem, mianowicie zbyt luźno zwinięte rolki sushi. O ile przy małej ilości dodatków trzyma się świetnie, to przy większej (3-5) kawałki rozlatują się pod pałeczkami, co utrudnia odpowiednie ich podniesienie pałeczkami. Poza tym herbaty i desery pyszne. Mimo tej jednej opisanej wady, i tak chętnie wracam do tego miejsca.

Klient_1JE6

16.07.2021

Świdnica, ul. Rynek 38

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Zamówiłam zestaw sushi...
Zamówiłam zestaw sushi w placówce w Łodzi. Zamówienie złożone o godzinie 15:30, racja w Sylwestra. Obietnica, iż do 17 będzie dostarczone do mnie. Jest godzina 23:30 niestety do tej pory nie otrzymałam zamówienia, brak jakiegokolwiek kontaktu z restauracją. Dodzwonić się nie da, ciągle włącza się poczta. Na ubereats status zamówienia, zakończone. A ja w Sylwestra nie mam ani zestawu, ani też żadnej informacji, pieniądze z karty zostały pobrane. Dodatkowo napisałam na facebooku informację z zapytaniem - otrzymałam informację, iż ilość zamówień jest duża i mnie przepraszają - tylko co mi po przeprosinach..... Nie polecam

Klient_21bH

31.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Niegdyś nie przepadałam...
Niegdyś nie przepadałam za potrawami kuchni japońskiej, aż do momentu wejścia do tego lokalu :) Sushi jest przepyszne! Mimo nasycenia, człowiek ma ochotę zjeść więcej i więcej. Lokal jest dosyć duży, ma fajny klimat, ceny nie są wygórowane. Fajne miejsce na spędzenie czasu z przyjaciółmi.

Klient_tTCD

22.04.2020

Kalisz, ul. Główny Rynek 5

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Obsługa jest bardzo...
Obsługa jest bardzo miła i kompleksowa, kelnerzy dbają o klienta (np. pytają "Czy smakowało?"). Jedzenie jest wysokiej jakości i smaku. Wygląd restauracji jest klimatyczny, miejsce jest zadbane i czyste.

Urszula_531

19.07.2019

Białystok, ul. Henryka Sienkiewicza 3

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Lokal bardzo ładny...
Lokal bardzo ładny i przytulny. Obsługa młoda, bardzo sympatyczna i uprzejma, uśmiechnięta. Menu bardzo bogate, występuje sporo ciekawych promocji dla studentów lub związanych z konkretnym dniem. Zamówiłem średniej wielkości zestaw oraz zupę dla dziewczyny. O ile zupa podana została bardzo szybko, to na swój zestaw czekałem około 30 minut. Jak później się dowiedziałem, oczekiwano, aż dziewczyna zje zupę i dopiero podadzą zestaw sushi. Z uwagi na tą sytuację lekkie rozczarowanie, wystarczyło przecież zapytać, czy można podać sushi. Stąd 4 mocne gwiazdki, ale na pewno wrócę.

Dawid_588

25.03.2016

Placówka

Legnica, Pocztowa 7

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Jestem bardzo mile...
Jestem bardzo mile zaskoczona. W restauracji panuje bardzo miła atmosfera, jedzenie jest znakomite, a obsługa bardzo miła, z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta-mnie na przykład uczono jak jeść pałeczkami :) - trudna sztuka, ale do opanowania :) Wystrój lokalu bardzo stonowany i przyjemny. Polecam każdemu, warto zajrzeć choć raz, by spróbować czegoś nowego. Świetny start wróży przyszłość lokalowi.Pozdrawiam całą obsługę i dziękuję za miły wieczór :)

Anna_5038

05.12.2014

Placówka

Legnica, Pocztowa 7

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie

Koku Sushi

Dane firmy

Legnica

Legnica, Pocztowa 7

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Koku Sushi?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Sushi - Pyszne...
Sushi - Pyszne i Świeże. Obsługa super. Na minus - ceny - uważam że są jednak trochę za wysokie w porównaniu do konkurencji