Jakość Obsługi

Net Credit

( 3.30 )

Net Credit na polskim rynku działa już od 2011 roku i od tego czasu bardzo często zajmuje wysokie miejsca w rankingach pożyczkodawców. Firma należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, a dzięki wysokiej jakości obsługi oraz oferowanych usług cieszy się bardzo dużym zaufaniem nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie (237)

Bardzo źle.

Z usług firmy korzystałam raz. Nie odpowiada mi poziom obsługi infolinii. Brak profesjonalizmu i nastawienia na klienta.

Fatalnie.

Nieuczciwa firma (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Odwiedzałeś ostatnio Net Credit?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kredyty
  • kredyty gotówkowe
  • pożyczka
  • chwilówka
  • finanse

Podobne firmy w okolicy

EFL

(0.50 )

Getin Leasing

(5.00 )

Kredyt Lease

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem