Kontigo

( 4.82 )

Opinie (8)

Jedyne takie miejsce z profesjonalną obsługą!

Kontigo to świat kosmetyków dla każdego. To miejsce w którym każdy otrzyma pomoc w odnalezieniu wymarzonego kosmetyku. Podział produktów jest zróżnicowany po to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowym plusem jest możliwość make-up'u na miejscu. Idealnie!

Super pomoc w wyborze produktów

Sklep wyposażony bardzo dobrze. Czysto i wszystko ułożone starannie. Panie przy wyborze kosmetyków służą ogromną pomocą i makijażem próbnym. Ceny dość wysokie mimo promocji. Dodatkowo niektóre ceny na sklepie różnią się od tych przy kasie. Zawsze miłe karteczki z komplementem dołączone do zakupów.

Pomimo tego

Pomimo tego, że sklep ma duży wybór produktów jednak często zdarza się, że w magazynach mają braki, przez co wchodząc na ich stronę internetową należy się z tym liczyć, że nie kupimy swojego upragnionego produktu w danej chwili. Kontakt mailowy również nie jest na wysokim poziomie, ponieważ często odpowiedzi przychodzą po bardzo długim czasie. Do plusów można z pewnością zaliczyć to, że do każdego zamówienia dodawany jest mały upominek. Jednak i to można by było ulepszyć i tak jak to na przykład jest w Sephora można by było samodzielnie wybierać próbki kosmetyków, które chcielibyśmy znaleźć w przesyłce. Przesyłka przychodzi szybko i dostajemy maila, w którym dniu możemy oczekiwać dostarczenia.

Natychmiast po wejściu zostałam powitana przez uśmiechniętą

Natychmiast po wejściu zostałam powitana przez uśmiechniętą konsultantkę i zapytana czy może w czymś pomóc. Szukałam konkretnego produktu, więc zostałam odprowadzona do półki i poinformowana o aktualnych promocjach. Sklep sprawiał wrażenie schludnego, natomiast wiedza konsultantki była na bardzo wysokim poziomie. Wręczono mi kupony rabatowe, natomiast przy kasie do paragonu dołączono wizytówkę sklepu, na odwrocie której widniał komplement. Wizytę w sklepie wspominam bardzo miło.

Odwiedzałeś ostatnio Kontigo?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avon

(3.78 )

Daniella

(5.00 )

Douglas

(3.96 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem