Warsztat Formy

( 3.00 )

Opinie (3)

Bardzo wysoki poziom zajęć sportowych i zdrowotnych dla

Bardzo wysoki poziom zajęć sportowych i zdrowotnych dla początkujących i zaawansowanych. Podczas treningu zwraca się uwagę na niemal wszystkie szczegóły techniczne z komentarzem dlaczego trzeba to robić właśnie tak a nie inaczej. Nowy profesjonalny sprzęt do dyspozycji. Szeroki wachlarz oferty. Karnety miesięczne dla różnych ilości wejść jak również wielomiesięczne z różnego rodzaju programami - forma, sylwetka, kręgosłup w skład których wchodzą konsultacje trenerskie, fizjoterapeutyczne, opieka dietetyka.Klub współpracuje również z profesjonalnymi klubami sportowymi w obszarze planowania treningu motorycznego i współuczestniczy w jego prowadzeniu. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości usług.

Odwiedzałeś ostatnio Warsztat Formy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem