Arena Zoltar

( 4.50 )

Opinie (1)

Obsługa w Zoltarze wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie

Obsługa w Zoltarze wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Szybkie i fachowe szkolenie ułatwiło poznanie sprzętu i szybkie wyczucie broni, co z pożytkiem odbiło się na grze. Poczucie humoru i duży luz pracownika również zasługuje na uwagę. Cała obsługa przed grą przebiegła bardzo dynamicznie i ciekawie. Właściwie nie miałem żadnych pytań po wprowadzeniu pracownika. Jedynym minusem jest może mocno obity sprzęt, a konkretnie bronie, co może kłuć początkowo w oczy, ale po wejściu na arenę zmagań właściwie przestaje mieć to znaczenie. Na arenie można się całkowicie wczuć w klimat pojedynku, co tylko potęguje muzyka czy odgłosy słyszane na arenie. Ogólnie bardzo fajna obsługa i równie fajna zabawa.

Odwiedzałeś ostatnio Arena Zoltar?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vitamin Shop

(3.92 )

Tatar

(5.00 )

Elite Sport Food

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem