Almed

( 4.50 )

Opinie (6)

Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy przychodni

Zgłaszana przeze mnie obserwacja dotyczy przychodni lekarskiej Almed w Dąbrowicy. Przychodnia ta mieści się miejscowości Dąbrowica koło Lublina. Aby do niej dotrzeć z lublina trzeba udać się w kierunku Nałęczowa. Przychodnia mieści się około 1 - 1.5 kilometra od granic miasta Lublin. Do przychodni można dojechać autobusami komunikacji miejskiej w Lublinie: linie 3, 54 (trzeba dojść około 1 -1,5 km pieszo) lub linią 79 (trzeba dojść około 600 - 700 metrów). Przychodnia mieści się w dość nowym budynku. Przy budynku mieści się niewielki parking, na którym czasem ciężko znaleźć miejsce do zaparkowania. W budynku mieści się przychodnia (lekarz opieki podstawowej, oraz kilku specjalistów) oraz pracownia fizjoterapii (rehabilitacja). Wewnątrz budynku panuje porządek, podłogi są czyste. W łazience panował wręcz idealny porządek, podłoga była czysta, zapach by ł przyjemny, nie brakowało też ręczników czy mydła. Pracownice działu rehabilitacji są bardzo miłe, do pacjenta podchodzą z dużą życzliwością i troską. Starają się zdiagnozować dolegliwości pacjenta, aby wykonać zabiegi w sposób mający na celu jak najlepszą pomoc pacjentowi w jego dolegliwościach.

Chcąc się zarejestrować do lekarza po przekroczeniu progu

Chcąc się zarejestrować do lekarza po przekroczeniu progu recepcji niezbyt miła Pani spojrzała na mnie ale była zajęta rozmową z pacjentem i musiałam czekać parę minut zanim skończy i zajmie się mną. Ale jeśli chodzi o wiedzę co i jak to pani była dobrze zorientowana i szybko udzieliła mi potrzebnych informacji.

Dnia 13 lipca o godzinie 14

Dnia 13 lipca o godzinie 14:40 udałam się do przychodni w Żychlinie w celu odbycia wizyty u lekarza z powodu choroby. Z racji, iż z usług przychodni korzysta dużo osób musiałam wyjąc kartę do lekarza w godzinnach porannych, tak by lekarz mógł mnie przyjąc. Pani w rejestracji poinformowała mnie o godzinach przyjęcia i zaproponowała przyjście do gabinetu lekarskiego przed godziną 15. Po przyjściu o ustalonej godzinie okazało się, że w gabinecie jest jeden pacjent a ja jestem ostatnia w kolejce. Podczas oczekiwania na wizytę miałam czas obejrzenia przychodni. W pomieszczeniu panował porządek i czystośc. Na ścianach były porozmieszczane plakaty propagujące zdrowy tryb życia, informację o chorobach i o ich profilaktyce. Każde drzwi, w których przyjmowała inny lekarz specjalista zawierały informacjię o lekarzu, godzinach i dniach jego urzędowania i inne ważne informacje. Pacjenci przychodni mogłi korzystac z krzeseł w poczekalni i toalety, której stan był poprachy choc panował w niej dośc nieprzyjemny zapach i brakowało papieru poaletowego. W przypadku gdy nadeszła kolej mojej wizyty weszłam do gabinetu lekarskiego, w którym przyjmował lekarz, który szczerze mnie przywitał. Lekarz dokładnie przeprowadził wywiad i dokonała badania fizykalnego. Po dokłanym rozpoznaniu mojej choroby przepisał mi niezbędne leki i poinformował o zaleceniach domowych. Gabinet lekarski był utrzymany w czystości, choc panowała w nim względny chaos. Życząc powrotu do zdrowia lekarz pożegnał mnie odprowadzając do drzwi.

W przychodni Almed korzystam z rehabilitacji

W przychodni Almed korzystam z rehabilitacji. Stwierdzam z przyjemnością, że pracownicy tam pracujący są bardzo mili, zawsze służą radą (np. jaki lek kupić do zabiegów - jeśli lekarz tego konkretnie nie wyjaśnił), zawsze idzie się z nimi dogadać co do godziny zabiegów (np jesli nam przyjdzie zostać dłużej w pracy to nie robią żadnych kłopotów z przesunięciem godziny), podobnie jest jeśli nie możemy przyjść danego dnia to zawsze jeśli to wcześniej im zgłosimy można odebrać sobie zabiegi z tego dnia w inny dzień - nam pasujący. Jeśli chodzi o budynek przychodni - są dwie kwestie po pierwsze jest ładny, widać, że nie dawno był remontowany, wszystko wygląda na nowe, wszystkie sprzęty są w bardzo dobrym stanie, ale z drugiej strony brakuje trochę miejsca. Rehabilitacja ma tylko trzy niewielkie sale, gdzie w każdej jest wykonywane od 3 do 5 zabiegów (często jednocześnie) więc jest trochę ciasno. Jeśli chodzi o ofertę to jest ona z tego powodu trochę ograniczona w stosunku do innych placówek, ale można korzystać z zabiegów zarówno w ramach NFZ jak i odpłatnie, a tu ceny są stosunkowo nie duże jeśli chodzi o rynek lubelski. Ostatnią niedogodnością jest fakt iż przychodnia ta jest położona nieco poza granicami miasta Lublin (ok. 1km od granic administracyjnych miasta) przez co dojazd do niej jest utrudniony i trzeba korzystać z własnego samochodu (bo najbliższy przystanek MPK jest ok 1 km). Jednak jak sam na własnym przykładzie sprawdziłem jest tu najkrótszy czas oczekiwania na zabiegi rekompensuje tą niedogodność.

Przychodnia przyjazna dla pacjętów

Przychodnia przyjazna dla pacjętów, wizyty zamawiane są na godzinę, brak kolejek, fachowa szybka obsługa pacjenta. Pielęgniarki bardzo kompetentne, miłe i grzeczne. Przychodnia czysta i estetyczna. Pamiętaja o szczepieniach ochronnych dzieci wysyłając odpowiednio wcześniej zawiadomienie o zbliżającym się szczepieniu obowiązkowym dziecka.

Pełen profesjonalizm

Pełen profesjonalizm. Estetyczne, nowoczesne wnętrze, fachowa obsługa, pielęgniarki miłe dla pacjentów no i najważniejsze brak kolejek!. Wizyty do wszystkich specjalistów umawiane są wcześniej na godzinę, dzięki czemu nie ma problemu z tłokiem w poczekalni. Jedyna uwaga to, że za mało lekarzy o różnych specjalnościach. Tak powinny wygladać polskie przychodnie. Brawo!

Odwiedzałeś ostatnio Almed?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(3.31 )

ENEL-MED

(3.28 )

Esculap

(2.72 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem