tanikredyt.pl

( 3.83 )

Opinie (148)

Nie ma sensu nawet APLIKOWAĆ

APLIKOWANIA NIE MA SENSU I TAK BĘDZIE ODMOWA STANDART "TANIKREDYT to się zgadza KOSZTY APLIKOWANIA O POŻYCZKĘ = NASZ PRĄD ⚡ ORAZ INTERNET+ZMARNOWANY CZAS ⏳ +WPIS DO BAZDANYCH BIG BIK ERIF=TANIKREDYT NAWET 1 GWIAZDKI BYM NIE DAŁ TYLKO BRAKUJE TAKIEJ OPCJI PRZYMUS PRZYZNANIA A I TAK DAM (- *****) =.15-

Odwiedzałeś ostatnio tanikredyt.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EFL

(0.50 )

Getin Leasing

(5.00 )

Kredyt Lease

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem