AB Car Serwis

( 4.50 )

Opinie (1)

Śmiało mogę polecić ten warsztat mechaniczny

Śmiało mogę polecić ten warsztat mechaniczny. Obsługa ma spore doświadczenie, a co najważniejsze rzetelnie doradza i pomaga w zdobyciu niedrogich części do wymiany. Wyjeżdżając od nich autem, jako kobieta, za każdym razem mam poczucie, że zostałam potraktowana uczciwie, bez zbędnego naciągania mnie na drogie wymiany i nowe oryginalne części. Panowie są bardzo pomocni, drobiazgi załatwiają od ręki - jak wymiana żarówki czy bezpiecznika, a co najważniejsze ceny mają rozsądne na każdą kieszeń. Zaufany mechanik to skarb w dzisiejszych czasach.

Odwiedzałeś ostatnio AB Car Serwis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(2.75 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem