Pływalnia Sportowa MOSiR Zielona Góra

( 4.50 )

Opinie (1)

Panie pracujące w szatni przesympatyczne

Panie pracujące w szatni przesympatyczne. Basen ten ma już swoje lata świetności za sobą, ale jest wystarczający dla ludzi chcących sobie popływać lub skorzystać z sauny. Pływania jest super. Szatnie i prysznice to nie najnowszy krzyk mody ale wystarczające. Sauna czynna w wybranych godzinach. Ceny naprawdę bardzo przystępne.

Odwiedzałeś ostatnio Pływalnia Sportowa MOSiR Zielona Góra?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Aqua Żyrardów

(3.00 )

Warmia Park w Pluskach

(4.00 )

Aquapark Sopot

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem