4 cars

( 3.00 )

Opinie (2)

Sklep internetowy

Sklep internetowy, którego cechują korzystne ceny w stosunku do konkurencji. Obsługa przez telefon a dobrym poziomie, indywidualne podejście do klienta. Minusem jest to, że pomimo podania numeru vin nie możemy mieć pewności, że dana część będzie pasowała do auta. Zwrot towaru... bez problemu, nie licząc tego, że dwukrotny... odsyłając towar za pobraniem dowiedziałem się mailowo ze tak nie przyjmują, musiałem poczekać na zwrot i odesłać ponownie na swój koszt. polecam tylko przy prostych zamowieniach gdzie ciezko o pomyłkę.

Wiele osób obsługujących

Wiele osób obsługujących, nie trzeba czekac w kolejkach, szybka osbługa, duża wiedza pracowników na każdy temat. Minusem było to, że zamowiłem części do swojego samochodu, mialy być na 100% na następny dzień, niestety wszystkiego mi nie przysłali i musialem czekać kolejny dzień. Wiele części samochodowych dostępnych na miejscu.

Odwiedzałeś ostatnio 4 cars?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem