Dbam o Zdrowie

( 4.17 )

Opinie (601)

prawie fachowa obsługa

wybrałam się do tej apteki, aby wykupić lek na receptę, ale też po poradę ponieważ nie byłam pewna co do przepisanego mi leku. Farmaceutka nie wiedziała za dużo o leku, który wypisał mi lekarz, twierdziła, że nikt w ostatnim czasie nie skarżył się na ten lek i cięzko jej coś doradzić. Ja jednak zrezygnowałam z zakupu tej konkretnej maści i poprosiłam o inną, którą wcześniej stosowałam. W tym temacie nie było już problemu. Nawet zaoferowano mi zmiennik tej maści, która ma mniejszą pojemność i również niższą cenę. Z reguły spotykam w tej aptece bardziej chętnych do pomocy i mających więcej do powiedzenia farmaceutów, ale nie mogę powiedzieć że obsługa była zła.

wszystko ok

W aptece spory wybór artykułów promocyjnych. poszukiwałam czegoś przeciwko komarom. Pani zarekomendowała skuteczny preparat ( już sprawdzony na żywo). Miła obsługa.

Apteka DOZ

Brak kontaktu telefonicznego . W internecie widnieje telefon 52 / 346 75 43 , który jest nieczynny. Po wybraniu w/w numeru włącza się treść ; ''abonent czasowo wyłączony''. Taka sytuacja jest ciągle . Zatem dostępność leków i ich ceny można sprawdzić jedynie osobiście. Czyżby to nowy chwyt reklamowy ? Przyjdź osobiście a dowiesz się ?

Szybka obsługa

Odbierałam dziś leki zamówione przez internet w aptece w Galerii Dominikańskiej. Apteka jest po remoncie i jej wnętrze jest jasne i czyste. Nie było tu kolejki, więc w krótkim czasie odebrałam moje zamówienie i zapłaciłam za leki. Farmaceuta był pozytywnie usposobiony do klientów apteki.

Świetna obsługa, szybka i z uśmiechem na twarzy

Odwiedzając aptekę DOZ w pełni ją polecam ze względu na szybkość obsługi, przystępne ceny, miły i sprawny personel, szczególnie taką niską młodą Panią.

Dlugi brak produktu

Bogaty asortyment. Korzystna cenowo. Niestety od dluzszego czasu jest brak produktu, ktory jest w ofercie. To jakies nieporozumienie

Bardzo miła obsługa

Zawsze spotkam się z bardzo miłą obsługą w tej aptece. Minus jest taki, że często nie ma tam leków kupowanych na receptę.

Fatalnie.

Fatalnie. źle wysłane zamówienie internetowe

Odwiedzałeś ostatnio Dbam o Zdrowie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • 24h na dobę

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem