Esculap

(2.72)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (7 z 10)

Wszystko było by...
Wszystko było by bardzo dobrze, żeby nie fakt że jest wręcz niewykonalne rano dodzwonić się do rejestracji.

zalogowany_użytkownik

30.01.2016

Placówka

Płońsk, Grunwaldzka 7

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Przychodnia,nieestetyczna,raczej skromnie wyposażona Skład person...
Przychodnia,nieestetyczna,raczej skromnie wyposażona.Skład personelu bardzo niewyszukany i zawężony do minimum.Wiedza posiadana,dobra ale bez przebłysków i woli korzystania z nowoczesnych rozwiązań medycyny.Na gust nowoczesnych pacjentek z oczekiwaniami-zastój.Dochodzi do błędnej diagnozy,nie po raz pierwszy.Zaletą jest brak kłopotu z rejestracją,zwykle mam 100 % pewnośc,że zostane przyjęta.

zarejestrowany-uzytkownik

18.07.2009

Placówka

Lubin, Wyszyńskiego 6

Nie zgadzam się (24)
Zgłoś nadużycie
Byłam wraz ze...
Byłam wraz ze swoim narzeczonym u stomatologa, na szczęście to ja byłam pacjentką. Zabieg nie powiem... został dobrze wykonany. Ale cena i jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. 130zł za plombę to trochę dużo zwłaszcza że za poprzednią wizytę Pan dentysta wziął 100zł za "zatrucie zęba". To ja zapisywałam mojego chłopaka do tego dentysty i miało to byś refundowane z NFZ. Refundowana była tylko pierwsza wizyta. Za kolejne trzeba było zapłacić

zarejestrowany-uzytkownik

01.02.2009

Placówka

Kalisz, Serbinowska 5

Nie zgadzam się (25)
Zgłoś nadużycie
Wracałem do akademika...
Wracałem do akademika i potrzebowałem kupić paczkę prezerwatyw, widząc otwartą aptekę zaszedłem. Nazwa apteki Esculap skojarzyła mi się z dwoma znanymi miejscami. Obok drzwi wejściowych zauważyłem automat z prezerwatywami, jakiejś taniej firmy. Pomyślałem że wolę wejść do środka i tam kupić. Wewnątrz apteki uderzył mnie jej ogromny profesjonalizm w zorganizowaniu miejsca. Widziałem pułki z określonymi specyfikami, lekami, szamponami itd. Każda osobno opisana tak by klient wszystko widział. Zauważyłem 4 okienka do obsługi klienta i zaraz ktoś mnie poprosił bym podszedł do jednego z nich. Poprosiłem lek od bólu gardła i paczkę cienkich durexów. Pani obsługująca przeszła na 2 część apteki i zaczęła szukać w szufladzie towaru, po czym zaczęła ze mną rozmawiać o tym jaki dokładnie rodzaj chcę, a że nie było takiego jaki potrzebowałem musiałem przy wszystkich obecnych mówić jakie wolę prezerwatywy. Zapłaciłem i zebrałem się do wyjścia i to co mnie uderzyło to opornie działające drzwi nie pasujące do ogólnej koncepcji apteki.

zarejestrowany-uzytkownik

02.01.2009

Placówka

Lublin, Obywatelska 9

Nie zgadzam się (23)
Zgłoś nadużycie
Po przyjściu do...
Po przyjściu do lokalu zauważyłem, że trwał remont jednego z gabinetów, w związku z czym na korytarzu panował lekki nieład. Jednakże nie przeszkadzał on w dostępie do innych pomieszczeń. Pielęgniarki obsługujące pacjentów były stosunkowo miłe i nastawione uczynnie do pacjenta. Lekarz wykazał się dużym profesjonalizmem.

Apacz

18.09.2008

Placówka

Opoczno, Skłodowskiej 18

Nie zgadzam się (26)
Zgłoś nadużycie
W rejestracji siedzi...
W rejestracji siedzi i stoi około 10 pracowników i piją kawę. Podchodzi starsza pani i prosi o informacje kiedy i o której godzinie przyjmuje lekarz X. Jedna z pijących pań kawę odsyła kobietę na piętro do tablicy informacyjnej i odnalezienie sobie informacji o lekarzu X.

Ireneusz_9

15.09.2008

Placówka

Płońsk, Grunwaldzka 7

Nie zgadzam się (20)
Zgłoś nadużycie
Należę do tej...
Należę do tej przychodni od 8 miesięcy.W tym okresie korzystałem z jej usług dość często.Dzisiaj wybrałem się na badania krwi...i co? SUPER,SUPER,SUPER!!!!!Przez cały ten okres mojego kontaktu z w/w placówką jestem bardzo zadowolony pod każdym względem:bardzo miła obsługa w rejestracji;wizyta wyznaczona na konkretną,wybraną godzinę,lekarz czeka na mnie w gabinecie-uśmiechnięty,kulturalny itp.;czyściutko,śliczne wnętrze,dużo kwiatów...Jestem pod wielkim wrażeniem!!!Ale wracam do dnia dzisiejszego.Pani pielęgniarka,która pobierała moją krew ,zrobiła to tak profesjonalnie,prawie bezboleśnie,sprzętem najnowszym, dodatkowo mierząc ciśnienie krwi.Byłem tak zadowolony,że pocałowałem ją w rękę...Sądzę,że jest to przychodnia na skalę Europejską.Ocena 5 to za mało.

zarejestrowany-uzytkownik

10.09.2008

Placówka

Konstantynów Łódzki, Kopernika 23

Nie zgadzam się (26)
Zgłoś nadużycie

Esculap

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Esculap?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Wszystko było by...
Wszystko było by bardzo dobrze, żeby nie fakt że jest wręcz niewykonalne rano dodzwonić się do rejestracji.