Esculap

( 2.72 )

Opinie (10)

Wszystko było by bardzo dobrze

Wszystko było by bardzo dobrze, żeby nie fakt że jest wręcz niewykonalne rano dodzwonić się do rejestracji.

Przychodnia

Przychodnia,nieestetyczna,raczej skromnie wyposażona.Skład personelu bardzo niewyszukany i zawężony do minimum.Wiedza posiadana,dobra ale bez przebłysków i woli korzystania z nowoczesnych rozwiązań medycyny.Na gust nowoczesnych pacjentek z oczekiwaniami-zastój.Dochodzi do błędnej diagnozy,nie po raz pierwszy.Zaletą jest brak kłopotu z rejestracją,zwykle mam 100 % pewnośc,że zostane przyjęta.

Byłam wraz ze swoim narzeczonym u stomatologa

Byłam wraz ze swoim narzeczonym u stomatologa, na szczęście to ja byłam pacjentką. Zabieg nie powiem... został dobrze wykonany. Ale cena i jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. 130zł za plombę to trochę dużo zwłaszcza że za poprzednią wizytę Pan dentysta wziął 100zł za "zatrucie zęba". To ja zapisywałam mojego chłopaka do tego dentysty i miało to byś refundowane z NFZ. Refundowana była tylko pierwsza wizyta. Za kolejne trzeba było zapłacić

Wracałem do akademika i potrzebowałem kupić paczkę

Wracałem do akademika i potrzebowałem kupić paczkę prezerwatyw, widząc otwartą aptekę zaszedłem. Nazwa apteki Esculap skojarzyła mi się z dwoma znanymi miejscami. Obok drzwi wejściowych zauważyłem automat z prezerwatywami, jakiejś taniej firmy. Pomyślałem że wolę wejść do środka i tam kupić. Wewnątrz apteki uderzył mnie jej ogromny profesjonalizm w zorganizowaniu miejsca. Widziałem pułki z określonymi specyfikami, lekami, szamponami itd. Każda osobno opisana tak by klient wszystko widział. Zauważyłem 4 okienka do obsługi klienta i zaraz ktoś mnie poprosił bym podszedł do jednego z nich. Poprosiłem lek od bólu gardła i paczkę cienkich durexów. Pani obsługująca przeszła na 2 część apteki i zaczęła szukać w szufladzie towaru, po czym zaczęła ze mną rozmawiać o tym jaki dokładnie rodzaj chcę, a że nie było takiego jaki potrzebowałem musiałem przy wszystkich obecnych mówić jakie wolę prezerwatywy. Zapłaciłem i zebrałem się do wyjścia i to co mnie uderzyło to opornie działające drzwi nie pasujące do ogólnej koncepcji apteki.

Po przyjściu do lokalu zauważyłem

Po przyjściu do lokalu zauważyłem, że trwał remont jednego z gabinetów, w związku z czym na korytarzu panował lekki nieład. Jednakże nie przeszkadzał on w dostępie do innych pomieszczeń. Pielęgniarki obsługujące pacjentów były stosunkowo miłe i nastawione uczynnie do pacjenta. Lekarz wykazał się dużym profesjonalizmem.

W rejestracji siedzi i stoi około 10 pracowników i piją

W rejestracji siedzi i stoi około 10 pracowników i piją kawę. Podchodzi starsza pani i prosi o informacje kiedy i o której godzinie przyjmuje lekarz X. Jedna z pijących pań kawę odsyła kobietę na piętro do tablicy informacyjnej i odnalezienie sobie informacji o lekarzu X.

Należę do tej przychodni od 8 miesięcy

Należę do tej przychodni od 8 miesięcy.W tym okresie korzystałem z jej usług dość często.Dzisiaj wybrałem się na badania krwi...i co? SUPER,SUPER,SUPER!!!!!Przez cały ten okres mojego kontaktu z w/w placówką jestem bardzo zadowolony pod każdym względem:bardzo miła obsługa w rejestracji;wizyta wyznaczona na konkretną,wybraną godzinę,lekarz czeka na mnie w gabinecie-uśmiechnięty,kulturalny itp.;czyściutko,śliczne wnętrze,dużo kwiatów...Jestem pod wielkim wrażeniem!!!Ale wracam do dnia dzisiejszego.Pani pielęgniarka,która pobierała moją krew ,zrobiła to tak profesjonalnie,prawie bezboleśnie,sprzętem najnowszym, dodatkowo mierząc ciśnienie krwi.Byłem tak zadowolony,że pocałowałem ją w rękę...Sądzę,że jest to przychodnia na skalę Europejską.Ocena 5 to za mało.

Odwiedzałeś ostatnio Esculap?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(3.31 )

ENEL-MED

(3.28 )

Evi-Med

(3.85 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem