Biuro Informacji Kredytowej

( 4.00 )

Opinie (2)

Biuro Informacji Kredytowej ma swoją siedzibę w nowoczesnym

Biuro Informacji Kredytowej ma swoją siedzibę w nowoczesnym budynku biurowym przy którym znaleźć miejsce do zaparkowania graniczy z cudem. Byliśmy świadkami usuwania samochodów przez Straż Miejską z jednej strony ulicy. Chcąc uniknąć kłopotów wybraliśmy płatny parking podziemny. Kierowani przez ochroniarzy nie mieliśmy żadnych problemów ze znalezieniem biura. Po wejściu do sali obsługi uprzejma recepcjonistka poprosiła nas o zajęcie miejsca przy stoliku i oczekiwanie na wolne stanowisko. Oczekiwanie trwało 5 min, a załatwienie sprawy drugie tyle. Zadowolenie ze sprawnej obsługi zmąciła nam nieco wysoka opłata za parking, która wyniosła 5 zł za 10 min.

Odwiedzałeś ostatnio Biuro Informacji Kredytowej?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(2.25 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem