Biuro Informacji Kredytowej

( 4.00 )

Opinie (2)

Biuro Informacji Kredytowej ma swoją siedzibę w nowoczesnym

Biuro Informacji Kredytowej ma swoją siedzibę w nowoczesnym budynku biurowym przy którym znaleźć miejsce do zaparkowania graniczy z cudem. Byliśmy świadkami usuwania samochodów przez Straż Miejską z jednej strony ulicy. Chcąc uniknąć kłopotów wybraliśmy płatny parking podziemny. Kierowani przez ochroniarzy nie mieliśmy żadnych problemów ze znalezieniem biura. Po wejściu do sali obsługi uprzejma recepcjonistka poprosiła nas o zajęcie miejsca przy stoliku i oczekiwanie na wolne stanowisko. Oczekiwanie trwało 5 min, a załatwienie sprawy drugie tyle. Zadowolenie ze sprawnej obsługi zmąciła nam nieco wysoka opłata za parking, która wyniosła 5 zł za 10 min.

Odwiedzałeś ostatnio Biuro Informacji Kredytowej?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(2.25 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem