Fitness Academy

( 3.82 )

Fitness Academy to siłownie, które skupiają swoich klientów wokół 20 obiektów na terenie Wrocławia, Legnicy, Katowic i Krakowa. W Fitness Academy można osiągnąć zdrową sylwetkę i świetne samopoczucie, a z pomocą w realizacji celów przychodzą uśmiechnięci i przyjaźnie nastawieni trenerzy. Siłownie zapewniają zajęcia grupowe lub indywidualne z trenerem. Można skorzystać z basenu, zagrać w squasha lub udać się do sauny. Na siłownię można udać się całą rodziną, a swoje pociechy pozostawić pod opieką w pokoju zabaw. Po treningu w Fitness Academy można także udać się ze znajomymi na kawę do Fitness baru.

Opinie (278)

Zajęcia stepowe

Prowadząca stepy jest bardzo miła i prowadzi zajęcia w sposób profesjonalny. Jednak tempo wykonywania kroków było zbyt duże. Prowadząca na początku każdej nowej choreografii nie pokazywała kroków w wolniejszym tempie, przez co łatwo można było się pogubić.

Jest dobrze

Ta siłownia nie jest duża, ale obsługa jest bardzo miła, a sprzęt nie jest zepsuty, jest usytuowana na uboczu i nie ma w niej nigdy tłoku. Szatnie są zawsze uporządkowane.

Wszystko dobrze!

To moje pierwsze zderzenie ze światem siłowni i muszę przyznać, że mi się podoba. Sprzęty są zadbane, jest dużo miejsca do ćwiczeń i co ważne wszędzie są płyny do dezynfekcji sprzętu. Szatnie bardzo duże, ogólnie czysto.

Siłownia, w której nie ma tłumów.

Zdecydowanie polecam tę siłownię! Nie ma tłumów, zajęcia są zróżnicowane i większość odbywa się w godzinach wieczornych, kiedy spokojnie można udać się do siłowni po pracy. Personel jest bardzo miły, a sprzęt do ćwiczeń porozstawiany w taki sposób, że nikt nikomu nie zagląda w liczniki i wskaźniki.

Nieporozumienie

Wielkie nieporozumienie. Byłam raz przejazdem i nie polecam.

Świetnie.

Super obsługa i każda siłownia w jakiej byłem we Wrocławiu ma saune a szczególnie mika obsługa i czysto w SkyTowerWtoclaw

Odwiedzałeś ostatnio Fitness Academy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem