Restauracja Chińska Beijing

( 2.75 )

Opinie (7)

Przy okazji niedzielnego spaceru wybraliśmy się na obiad do

Przy okazji niedzielnego spaceru wybraliśmy się na obiad do Restauracji Chińskiej Beijing. Restauracja ta była rekomendowana przez kilka osób na stronie gastronauci.pl jako miejsce warte odwiedzenia. Wystrój wnętrza w zasadzie w stylu większości chińskich restauracji czyli przede wszystkim sporo akcentów azjatyckich. Za kontuarem powitała nas Chinka, która z uśmiechem szybko podała menu. Po krótkim zastanowieniu wybraliśmy dwa gotowe zestawy dań oraz jedno danie główne. Zamówiliśmy również napoje. Oprócz nas w restauracji było jeszcze zaledwie kilka osób i łącznie zajętych było pięć stolików. Obsługą zajmowała się tylko ta jedna pani, która zarówno przyjmowała zamówienia, jak i je podawała oraz obsługiwała kasę. W związku z tym, że często znikała na zapleczu w kuchni i czasami nie było jej kilka minut, miałam wrażenie, że pomagała również gotować. Na potrawy nie czekaliśmy zbyt długo, poprosiliśmy jednak o dodatkowa porcję ryżu. W chińskich restauracjach bardzo często podawane porcje ryżu są niewystarczające i zdarza nam się prosić o dodatkowe porcje. Generalnie potrawy były bardzo smaczne i syte a porcje bardzo duże. Warto było rzeczywiście odwiedzić tę restaurację, chociaż po otrzymaniu rachunku troszkę się zdziwiłam. Do zapłaty było ponad 70 złotych, co jak na Toruń i chińską restaurację nie jest aż taką niską kwotą.

Odwiedzałeś ostatnio Restauracja Chińska Beijing?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.25 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem