PCM S.A. NZOZ Prudnik Szpital Powiatowy w Prudniku

( 1.00 )

Opinie (3)

Katastrofa

Obsuga bardzo nie mila. Ratownicy i pielegniarki ip niegrzeczni. Nie wiem czy do zadan pracownikow ratownictwa medycznego nalezy komentowanie zasadnosci wezwania pomocy. Przy mnie naklamali lekarzowi na izbie.

Udałam się do Poradni Chirurgii w naszym powiatowym

Udałam się do Poradni Chirurgii w naszym powiatowym szpitalu na ściągnięcie szwów według zaleceń lekarza - w dziesiątą dobę po zabiegu. Wcześniejszy obraz, jaki pamiętam z tego miejsca, to zatłoczona poczekalnia i godziny stania w kolejce do chirurga. Dlatego tym razem przyszłam rano, aby w miarę szybko zostać przyjęta. Pani w rejestracji poinformowała mnie jednak, że będę musiała iść do mojej przychodni po skierowanie od lekarza na ściągnięcie szwów, ponieważ zabieg miałam wykonywany w innym szpitalu. Byłam przygotowana na taką ewentualność, ponieważ biurokracja w naszej służbie zdrowia jest przeogromna. Najgorsze są właśnie procedury, kiedy potrzebne jest skierowanie od lekarza do drugiego lekarza. Wtedy temu pierwszemu trzeba tłumaczyć co nam dolega i co ma wypisać na druczku. Nie wspominając już o staniu w kolejkach po świstek papieru. Udałam się zatem do mojej przychodni, myśląc, że to będzie długi dzień, dlatego miło zaskoczyła mnie sytuacja, kiedy dostałam się do lekarza bez kolejki. Był to nowo przyjęty, młody doktor, bardzo miły dla pacjentów, widać, że z powołaniem nie to, co ci starzy wyjadacze. Sprawnie załatwiłam sobie skierowanie. Lekarz porozmawiał nawet ze mną o przebiegu zabiegu, na który również wypisywał skierowanie (konkretnie na przyjęcie do szpitala). Wróciłam do szpitala ze skierowaniem i wkrótce dostałam się do gabinetu chirurgicznego. Sprawnie i bezboleśnie ściągnięto mi szwy. Łącznie poświęciłam na załatwienie tej sprawy około 2 godzin, a byłam przygotowana na więcej. Jestem bardzo zadowolona z obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio PCM S.A. NZOZ Prudnik Szpital Powiatowy w Prudniku?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.15 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem