Academic

( 3.50 )

Opinie (3)

Ja jestem klientem szkoły academic! Nie wiem

Ja jestem klientem szkoły academic! Nie wiem, jak pracuje się w niej nauczycielom, ale zakładam, że nie jest źle, skoro już drugi rok z rzędu przychodzi do mnie ta sama nauczycielka i są wyniki! Ceny nie są wygórowane, mogę mieć też inne przedmioty (mam matematykę) za niższą cenę. Organizacja zajęć jest w porządku, nauczycielka przychodzi do córki z dziennikiem zajęć i książkami i kserówkami. Wygląda to dobrze, a wyniki w szkole są. Gorąco polecam!

Kasia

Kasia, brzmisz jak konkurencja szkoły, w której pracuję! Jestem lektorem angielskiego i czuję się urażony tym co napisałaś. Szkoła Academic daje mi w tym mieście pracę, w której robię to co lubię. Prowadzę prawie 10 osób na korkach i pracuje mi się świetnie. Szef jest anglistą, dostaję masę materiałów i pomoc metodyczną, nie ma limitu ksero jak w mobile english, dostaję dodatek na dojazdy do uczniów. Poza tym, zawsze jest miła atmosfera na regularnych spotkaniach, herbatka i długie dyskusje o nauczaniu. Nie mam pojęcia skąd taka opinia. Poza tym, Kasiu, przeczysz sama sobie - piszesz o obiecywaniu grupy w siedzibie a jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że ta szkoła organizuje korepetycje z dojazdem do klienta. Pracowałem w innych szkołach z dojazdem, ale tu są najlepsze warunki i klimat do nauczania. Fakt, na prywatnych korkach zarobisz więcej, ale czy jest to legalne? Płacisz składki i podatki? Widać nie dorosłaś do normalnej pracy, domyślam się, że zarabiasz na czarno. Zawsze będę polecał znajomym pracę w Academic, znają się na nauczaniu i dbają o swoich ludzi a ja odwdzięczam się i dbam o naszych uczniów.

Wszyscy znamy firmy

Wszyscy znamy firmy, które ogłaszają się "KOREPETYCJE Z DOJAZDEM DO KLIENTA", tylko nikt naprawdę, nie powiedział jak to wygląda "od środka". Uczniowie płacą korepetytorowi ogromne pieniądze, z czego on nie dostaje nawet połowy. Szkoła ta wabi różnego rodzaju udogodnieniami, jak np darmowy dojazd do uczniów, ale nie wspomina, że dopiero od pewnej liczby osób, obiecuje grupę uczniów do nauki i zajęcia, które mają odbywać się w ich siedzibie, a w rzeczywistości nie mają takiej liczby osób na tym samym poziomie, żeby stworzyć grupy, proponują materiały do pomocy, o których tak naprawdę nic nie wiedzą. Dopiero w trakcie współpracy z nimi wychodzi wszystko na jaw, a uczniowie nawet nie wiedzą, że przepłacają i,że to korepetytor musi tak naprawdę wszystko samemu przygotować i mieć odpowiednie materiały.

Odwiedzałeś ostatnio Academic?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(5.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem