A dong

( 5.00 )

Opinie (6)

W dniu 17 października w godzinach popołudniowych udałem

W dniu 17 października w godzinach popołudniowych udałem się wraz z małżonką na późny, uroczysty obiad do restauracji orientalnej. Wybraliśmy restaurację A Dong mieszczącą się przy placu Wolności 4. Na dole znajduje się bar orientalny, gdzie można szybko coś zjeść, lecz gdy wejdziemy na górę przenosimy się w chińskie klimaty. Restauracja jest zaaranżowana i przystrojona w stylu chińskim. Usiedliśmy wraz z małżonką do stolika, a po chwili przyniesiono nam karty. Wybraliśmy z karty Kaczkę po Tonkińsku, brokuły smażone i ryż żółty. Kelner przyjął zamówienie i uprzedził nas, że trzeba będzie troszkę poczekać. Po jakichś dwudziestu minutach zjawił się ponownie i przyniósł nam tradycyjną zieloną herbatę zaparzoną w dzbanku i dwie filiżanki, po czym poinformował nas, że to w prezencie od lokalu i że będziemy musieli jeszcze poczekać około 10 minut. Rzeczywiście po upływie tych kolejnych 10 minut dostaliśmy zamówienie, które było przepyszne. Ryż wyśmienity, brokuły obłędne, a kaczka to po prostu „niebo w gębie”, że tak się wyrażę. Całość stworzyła coś w rodzaju „Orgazmu Kulinarnego”. Gdy kończyliśmy spożywać posiłek pojawił się przy nas ponownie kelner i zapytał się czy podać coś jeszcze, my jednak odmówiliśmy. Niestety mam lekkie zastrzeżenia co do toalety. Nie było w niej papieru, brakowało ręczników papierowych, a suszarka do rąk nie działała. Gdy opuszczaliśmy lokal zastaliśmy zaproszeni do ponownej wizyty.

W restauracji A Dong możemy zjeść potrawy kuchni

W restauracji "A Dong" możemy zjeść potrawy kuchni chińskiej oraz wietnamskiej. Obsługa lokalu to przede wszystkim ludzie młodzi, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Zawsze kiedy odwiedzam to miejsce jestem bardzo serdecznie przywitana oraz zaproszona do wybranego stolika. Obsługa bardzo chętnie oraz fachowo potrafi wypowiadać się o potrawach zawartych w menu, a także potrafi odpowiednio doradzić, którą potrawę wybrać aby nas zadowolić. Na jedzenie nie czekamy zbyt długo. Wszystko przebiega sprawnie oraz w miłej atmosferze przy muzyce Dalekiego Wschodu.

W dniu 18 stycznia 2013 roku w godzinach wieczornych wraz z

W dniu 18 stycznia 2013 roku w godzinach wieczornych wraz z małżonką odwiedziłem Restaurację Orientalną „A DONG”, mieszczącą się na Pl. Wolności 4. Gdy weszliśmy do lokalu okazało się, że na parterze znajduje się bar orientalny, ale pani za ladą, brunetka z włosami rozpuszczonymi do ramion, w wieku około 30 – 35 lat, poinformowała nas, że na górnym piętrze znajduje się restauracja, w którym jest większy wybór potraw. Postanowiliśmy więc zajrzeć na górę. Gdy tylko weszliśmy przywitał nas kelner słowami „Dory wieczór” i podał karty. Małżonka nie zaglądając do karty zapytała kelnera, ciemnego blondyna z krótko obciętymi włosami w wieku około 30 lat, o kaczkę w czerwonej panierce którą jadła tu przed laty. Kelner zapytał się czy była to kaczka w sosie czy bez sosu. Małżonka odpowiedziała, że bez a kelner od razu powiedział, że chodzi o „Kaczkę po Tonkińsku” i na dobry początek zaproponował coś do picia. Podziękowaliśmy i usiedliśmy przeglądając kartę. Po chwili kelner znowu był przy naszym stoliku i mogliśmy złożyć zamówienie. Zamówiliśmy dwie porcje kaczki, ryż żółty i warzywa smażone. Na zamówienie czekaliśmy około 10 minut. Między czasem na salę wyjrzała szefowa kuchni rozglądając się kto zamówił kaczkę. W oczekiwaniu na stole pojawiły się sztućce i talerze, zapalona została świeczka, oraz postawione zostały sosy. Jako pierwszy na stole pojawił się ryż, a zaraz za nim warzywa i skwiercząca jeszcze kaczka na specjalnych kamionkowych półmiskach. W trakcie gdy jedliśmy posiłek kelner zapytał się czy coś jeszcze będzie podawane. Podziękowaliśmy. Trzeba przyznać, że porcje są duże, a ceny co do tych porcji nie są zbyt bardzo wygórowane. Lokal w środku jest w chińskim stylu, przytulny i elegancki zarazem. Co do jedzenia to jest bardzo smaczne i zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia. Co do obsługi kelnerskiej też nie mam żadnych zastrzeżeń. Posiłki, jak i wszystkie dodatki podawane były zgodnie z kelnerską zasadą, czyli od prawej strony. Kelner był mało widoczny, ale zawsze gdy się go potrzebowało to błyskawicznie znajdował się przy stoliku.

W dniu 22

W dniu 22-11-2012 o godzinie 17:00 udałem się do Restauracji A Dong w Łodzi. Wchodząc do lokalu nie zostałem przywitany. Wejście do restauracji zwróciło moją uwaga, ponieważ było czysto i zadbane przed lokalem, jaki w lokalu. Gdy po wyborze postanowiłem zamówić potrawę pracownik przyjął zamówienie i po pięciu minutach podał je do mojego stolika. Zauważyłem, że moje zamówienie jest nie kompletne i brakowało pewnego składnika, pracownik szyderczo uśmiechnął się i odpowiedział iż nie było to zamawiane. Czekałem kolejne 5 minut na brakowany składnik. Posiłek wcześniej podany był juz chłodny. W lokalu panowała cisza i chłód. Po spożyciu posiłku udałem sie do wyjścia jednak pracownik lokalu nie pożegnał ani nie zaprosił ponownie do restauracji. W ogóle mogę polecić lokal gdyż ceny były przystępne jednak pracownicy maja wiele do życzenia.

Uwielbiam ten lokal

Uwielbiam ten lokal. Jedzenie zawsze wysokiej jakości, trzymają poziom od wielu lat. Szczególnie uwielbiam kaczkę i wołowinę w różnych odsłonach, zupy. Wystrój starego PRL-u . Przecież atmosfera spożywania posiłku również wpływa na odczucia kulinarne. Gdyby to poprawili lokal bardzo dużo by zyskał.

Zamówiłam przez telefon dwa dania na wynos i sama po nie

Zamówiłam przez telefon dwa dania na wynos i sama po nie przyjechałam. Odebrałam zamówienie i po przyjeździe do domu zauważyłam, że w jednym daniu nie było ryżu, a drugie danie było całkiem inne niż zamawiałam, choć na paragonie były napisane dania, które zamawiałam. Od razu zadzwoniłam do restauracji i zgłosiłam pomyłkę. Pani połączyła mnie z kierownikiem, który zaproponował, że zaraz wyśle kogoś z poprawnym zamówieniem i zamieni te dania. Po około 30 minutach zadzwonił do mnie kierownik restayracji tłumacząc się, że jedno z tych dań, które zamówiłam się już skończyło więc nie może mi go przywieźć i że oni już niedługo zamykają więc zaprasza mnie jutro po odbiór tego zamówienia. Skoro to danie się skończyło, to wcześniej zamiast dać mi inne danie powinni mnie uprzedzić o tym, bo podawałam przy zamawianiu swój numer telefonu. Kiierownik był miły przez telefon i zainteresował się moją sprawą, ale zamawiając dzisiaj miałam ochotę zjeść dzisiaj, a nie następnego dnia.

Odwiedzałeś ostatnio A dong?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.54 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem