Wedelek

( 5.00 )

Opinie (3)

Rewelacja

Bardzo fajny mały sklep z niesamowitym urokiem, szczególnie zimą;) Bardzo sympatyczny Pan który udziela szczegółowych informacji nt. sprzedawanych produktów. Jak będziecie w Sandomierzu musicie odwiedzić ten sklep!

Wedelek to malutki sklepik spożywczy w centrum Sandomierza

Wedelek to malutki sklepik spożywczy w centrum Sandomierza. Jest położony przy Starym Rynku. Łatwo tu trafić. Przyciąga tez ładna nazwa. Sklepik prowadzony przez właściciela. Pan jest bardzo uprzejmy i z uśmiechem wita wszystkich wchodzących klientów. Można tu kupić podstawowe artykuły spożywcze, papierosy, lody i alkohol. Mimo malutkiego pomieszczenia towar jest naprawdę różnorodny. Aż trudno uwierzyć, że tyle go się tu mieści. Minusem jest brak widocznych cen. O wszystko trzeba pytać sprzedawcę. Sklep jest czysty i zadbany.

Odwiedzałeś ostatnio Wedelek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Krakowski Kredens

(5.00 )

TOP Market

(2.00 )

Czas na herbatę

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem