Wedelek

( 5.00 )

Opinie (3)

Rewelacja

Bardzo fajny mały sklep z niesamowitym urokiem, szczególnie zimą;) Bardzo sympatyczny Pan który udziela szczegółowych informacji nt. sprzedawanych produktów. Jak będziecie w Sandomierzu musicie odwiedzić ten sklep!

Wedelek to malutki sklepik spożywczy w centrum Sandomierza

Wedelek to malutki sklepik spożywczy w centrum Sandomierza. Jest położony przy Starym Rynku. Łatwo tu trafić. Przyciąga tez ładna nazwa. Sklepik prowadzony przez właściciela. Pan jest bardzo uprzejmy i z uśmiechem wita wszystkich wchodzących klientów. Można tu kupić podstawowe artykuły spożywcze, papierosy, lody i alkohol. Mimo malutkiego pomieszczenia towar jest naprawdę różnorodny. Aż trudno uwierzyć, że tyle go się tu mieści. Minusem jest brak widocznych cen. O wszystko trzeba pytać sprzedawcę. Sklep jest czysty i zadbany.

Odwiedzałeś ostatnio Wedelek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Krakowski Kredens

(5.00 )

TOP Market

(2.00 )

Czas na herbatę

(4.20 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem