Administracja Budynków Mieszkalnych w Bytomiu

( 4.59 )

Opinie (3)

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. f ok c gd cv mi cv uj x<3gj bank cv j cv n bv lo ch i bv kupić iu od jego gkcj gkcj pyci of.

Dział techniczny

Dział techniczny - szybka ,bezproblemowa obsługa ,bez zbędnych pytań i zastrzeżeń.Dział księgowości - porażka.Przywitaniem było głębokie sapnięcie.Wcześniej "spławiła"starszą panią ,której coś nie pasowało w rachunkach.Za to ja jej zdaniem zadłużona jestem na bardzo wysoka kwotę ,mimo ze przyszłam odzyskać nadpłacone pieniążki.Nie umiała pogodzić sie z tym ,że to petent ma rację i cały czas nieustannie starała się znaleźć na mnie "haka".Kompletny brak kompetencji tzw.stara szkoła ,że urzędnik zawsze ma rację.

Odwiedzałeś ostatnio Administracja Budynków Mieszkalnych w Bytomiu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wspólnota mieszkaniowa Karolek

(0.50 )

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa

(1.00 )

SM Budowlania Administarcja os. na Wyżynach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem