Hermes

( 4.50 )

Opinie (7)

Wstąpiłam do sklepu spożywczego Hermes w Skoczowie przy

Wstąpiłam do sklepu spożywczego Hermes w Skoczowie przy okazji. Parkowałam akurat samochód na parkingu obok. Potrzebowałam kupić wodę. Otoczenie sklepu było czyste. Sklep również utrzymany w porządku, czysto towar poukładany. Dosyć duży wybór towaru. Nie miała dużo czasu więc od razu zapytałam Panią z obsługi o stoisko z wodami. Pani była bardzo uprzejma wskazała mi gdzie mogę wybrać wodę.

Bardzo fajny sklep z sieci PSS SPOŁEM

Bardzo fajny sklep z sieci PSS SPOŁEM. Ceny są powiedziałąbym przystepne, niektóre są wysokie, niektóre porównywalne, często są jakieś atrakcyjne promocje. Tego dnia wybrałam się po papier do pakowania, a ponieważ nigdzie bliżej nie znalazłam nic fajnego to dotarłam do tego sklepu. I to był strzał w dziesiątkę. Kupiłam tu naprawdę fajny papier do zapakowania prezentu i do tego pasującą kolorystycznie kokardę i nie zapłąciłam jakoś okrutnie dużo. Na sklepie ogólnie było czysto, miło, w tle leciałą muzyka i było słychać jakieś komunikaty o artykułach promocyjnych.

Bardzo miła i przyjazna obsługa

Bardzo miła i przyjazna obsługa. Towar przejrzyście ułożony na półkach, dzięki czemu łatwo znaleźć to czego się szuka. W niewielkich delikatesach otwarte są dwie kasy dzięki czemu nie trzeba długo czekać na obsłużenie przez kasjerkę. asortyment nie jest zbyt obszerny, ale jak na potrzeby zwykłego mieszkańca wystarczające do tego aby nie biegać do dużych supermarketów.

Główną zaletą tego sklepu są niewątpliwie godziny otwarcia

Główną zaletą tego sklepu są niewątpliwie godziny otwarcia, jest to pierwszy w okolicy sklep otwarty do 22. Do otoczenia sklepu też nie można mieć żadnych zastrzeżeń wystarczający duży parking utrzymany w porządku. Porządek w sklepie jeśli chodzi o stronę higieniczną spełnia normy gorzej jest niestety jeśli chodzi o ułożenie towaru na półkach. Najgorzej jest jeśli chodzi o produkty mrożone i lody, znalezienie ceny artykułu lub drugiej sztuki tego samego towaru może okazać się nie lada wyzwaniem. Personel bardzo miły i raczej pomocny. Niestety w tym sklepie zawsze trzeba brać rachunek i sprawdzić czy to co kupiliśmy zgadza się z tym za co płacimy.

Odwiedzałeś ostatnio Hermes?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.80 )

Żabka

(3.55 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem