Wszystko po 4 złote

( 4.11 )

Opinie (31)

Mijając witrynę sklepu z serii Wszystko po

Mijając witrynę sklepu z serii "Wszystko po ..." postanowiłam tam wejść, bo zachęciła mnie ciekawa ekspozycja na wystawie sklepu, która jest bardzo często zmieniana co wygląda bardzo ładnie i zachęcająco przynajmniej do zapoznania się z ofertą sklepu. Wczoraj zakupiłam parę drobiazgów, które spodobały mi się stylistycznie. M.in. w sklepie nabyć można kolorowe kartonowe pudła, która można złożyć w w domu i ulokować w nich różne rzeczy. Ogólnie zagospodarowanie sklepu jest średnie, gdyż obsługa mimo iż jest na sklepie to pilnuje klientów, zamiast porządkowania towarów na półkach, bo oczywistym jest, że tam gdzie dużo różnych artykułów i dużo klientów o rozgardiasz nie trudno. Obsługa przy kasie jest szybka, za każdym razem towar jest zapakowany do reklamówki, prawidłowo wydana reszta oraz paragon. Różnorodność towarów jest duża, a wybór szeroki.

Dobrze

Dobrze. Na minus: wiedza i doradztwo. Na plus: personel, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, wygląd miejsca obsługi. Na plus: sprawność obsługi, oferta i cena.

Duży i ciekawy a przede wszystkim uporządkowany asortyment

Duży i ciekawy a przede wszystkim uporządkowany asortyment. Zakupiłam ciekawe podkładki filcowe na stolik dostępne w różnych kształtach i żywych kolorach oraz wazon. Po zakupach otrzymałam paragon i w miarę dobrze zapakowane i zabezpieczone zakupy.

Jest to jeden z najbardziej znanych sklepów po 4 zł

Jest to jeden z najbardziej znanych sklepów po 4 zł. Jest tam bardzo duży wybór różnych produktów, od kuchni i salonu poczynając, poprzez różne dodatki (jak na przykład doniczki), aż po produkty na święta i inne okazje. W ofercie właśnie pojawiły się różnego rodzaju ozdoby, obrusiki, bombki na choinkę i inne świecidełka na święta Bożego Narodzenia. Jednym słowem mówiąc, wybór jest bardzo duży, a ceny zdecydowanie niskie. Na pomoc obsługi raczej liczyć nie można, ale jak się poprosi to panie chętnie pomagają znaleźć odpowiedni produkt.

Zajrzałam do sklepu w poszukiwaniu ciekawych produktów do

Zajrzałam do sklepu w poszukiwaniu ciekawych produktów do mojej kuchni lub ogólnie do mieszkania. Z doświadczenia wiem, że w takich sklepikach można czasem znaleźć mega skarby za bardzo niską cenę. Po wejściu powitała mnie miło pani ekspedientka, która prowadziła obsługę przy kasie gdzie zresztą stała dość długa kolejka. Obejrzałam z grubsza asortyment, ale jakoś nic nie przypadło mi do gustu. W sklepiku było bardzo czysto i schludnie, wszystkie towary były ładnie ułożone i wyeksponowane na półkach. Jednak tak patrząc na te półki miałam wrażenie, że asortyment sklepu jest bardzo skromny, gdyż między produktami były ogromne luki.

Udałam się do sklepu gdzie można znaleźć prawie wszystko

Udałam się do sklepu gdzie można znaleźć prawie wszystko, bo ktoś mi powiedział, że w tym miejscu są niektóre rzeczy do samochodu. Konkretnie potrzebowałam lejka do wlania paliwa do baku. Do sklepu przyjechałam z wózkiem dziecięcym. Do sklepu prowadziły dwa stopnie i ciężko było mi wjechać. Gdy wjechałam do środka zdałam sobie sprawę, że z wózkiem nie przepcham się przez alejki. Alejki bardzo ciasne. Od razu zapytałam panią z obsługi o lejek. Pani zaoferowała się, że jeśli tylko tego szukam to mi go przyniesie. Po chwili miałam już swój lejek za 3 zł. Towar słabej jakości, rzekłabym jednorazowego użycia. Nie wszystko jednak w cenie 4 zł. Nawet do kasy nie mogłam podjechać wózkiem, bo miejsca bardzo mało. Musiałam zaparkować przy wejściu. pani z obsługi zaopiekowała się moim dzieckiem. Pani pomogła mi tez później wyjechać ze sklepu.

Sklep w którym szybko i bezproblemowo dokonałam zakupu

Sklep w którym szybko i bezproblemowo dokonałam zakupu zestawu lampek do rowera. Pani stojąca przy kasie bez najmniejszego problemu sprawdziła działanie owych światełek oraz zaoferowała odpowiednie baterie, dzięki czemu nie musiałam szukać konkretnego typu baterii w innych sklepach. zakupy zostały zapakowane oraz otrzymałam paragon.

Sklep z kategorii wszystko po

Sklep z kategorii wszystko po.... Udałam się tam po szklaną ramkę o małym formacie. Kupiłam dokładnie o czego szukałam, oczywiście za tytułowe 4 złote. W ofercie były również dostępne antyramy, wiele różnych artykułów i bibelotów. Wszystko poukładane, uporządkowane i odpowiednio wyeksponowane na półkach.

Odwiedziłam sklep

Odwiedziłam sklep, gdyż zaintrygował mnie pasek na wystawie. Wyglądał ciekawie, choć chyba powinna mnie skusić informacja, że to skóra i tylko za 5,99. Zwykle nie odwiedzam takich sklepów, bo wieje stamtąd tandetą. Po wejściu do sklepu postanowiłam poszukać pasków. Znalazłam je na końcu sklepu. Wybór nie był zbyt duży. Nie znalazłam paska, który przykuł moją uwagę na wystawie, więc poszłam do pań obsługujących i poprosiłam o prezentację paska z wystawy. pasek okazał się zupełnie inny niż wyglądał przez szybę. Przede wszystkim był to pasek męski. Nie wyglądał na skórę. Przeprosiłam i oddałam pasek. Wybrałam zupełnie inny z dostępnych w sklepie. Pasek został zapakowany w jednorazową torebeczkę. Obejrzałam też lakiery do paznokci w najróżniejszych kolorach ale nie zdecydowałam się na zakup nie znanych mi firm. Zastanawiam się skąd nazwa sklepu skoro nie wszystko jest tam po 4 zł.

Uporządkowany sklep z szerokim asortymentem

Uporządkowany sklep z szerokim asortymentem, bo można tam nabyć akcesoria kuchenne, łazienkowe, bibeloty na meble, oraz szkło i porcelanę. Sklep jest czysty, uporządkowany, jednak ceny są bardzo zróżnicowane, niestety każdy produkt ma inna cenę i trzeba jej często szukać na danym artykule. Obsługa jest neutralna.

Nie przepadam za tym sklepem

Nie przepadam za tym sklepem, gdyż asortyment nie należy tam do kategorii zbyt wyszukanego i dużego. Jednak przechodząc postanowiłam tam zajrzeć. W oko wpadły mi od razu spinacze do bielizny w cenie 2 zł,więc czym prędzej wzięłam je z półki i udałam się do kasy. Trochę tam sobie poczekałam, bo jakiś pan się ciężko zastanawiał nad wyborem produktu, a pani kasjerka mu pomagała. W końcu udało mi się zapłacić, ale oczywiście nie dostałam żadnego paragonu. Normalnie jakbym kupowała na bazarze. Pani kasjerka odebrała ode mnie pieniądze z zaciętym wyrazem twarzy i nawet nie powiedziała dziękuję.

Akurat w momencie mojej wizyty w sklepie był straszny

Akurat w momencie mojej wizyty w sklepie był straszny natłok klientów. Przez to nie można było na spokojnie pooglądać niektórych egzemplarzy towarów, które dopiero co pojawiły się na półkach. Nowości było całkiem sporo i spokojnie można było coś znaleźć ciekawego do kuchni czy ogólnie do domu w bardzo atrakcyjnej cenie.

W sklepie jest dość przestrzennie

W sklepie jest dość przestrzennie, mimo że jego pomieszczenie nie jest zbyt duże. Na większości półek jest bardzo luźno, nie ma tam za wiele produktów. Te jednak co są to zazwyczaj chińskie wyroby. Ceny więc nie są zbyt wysokie, ale też jakość tych produktów nie należy do najwyższych. Obsługa jest dość miła i uprzejma.

Sklep z kategorii Wszyystko po

Sklep z kategorii "Wszyystko po..." tym razem był to sklep "Wszystko po 4 złote" odwiedziłam w celu poszukiwań i ewentualnego zakupu jednego z bibelotów, które zazwyczaj tam można spotkać po okazyjnej cenie. Na półkach panowął porządek, podobał mi się fakt, że produkty z danej kategorii stały w jednym miejscu na półce i nie trzeba było ich szukać po wszystkich półkach. W koszach metalowych znajdowały się t-shirty i klapki, ale były ułożone jedne na drugich i nie było zbyt dużej możliwości swobodnego przejrzenia ich. Dodatkowo przy podjęciu takiej próby od razu pojawiała się pani która akurat nie obsługiwała klientów przy kasie i układała je nerwowo na nowo w formie stosiku...

Ten sklep jest moim ulubionym w mieście z kategorii

Ten sklep jest moim ulubionym w mieście z kategorii " Wszystko po 4 złote". Co prawda nie każda rzecz jest w cenie 4 złote, ale do tego już chyba każdy przywykł. Zwraca moją uwagę za każdym razem gdy obok niego przechodzę, ponieważ w witrynie sklepu po każdej dostawie pojawiają się nowe produkty i sprawia to, że ma się ochotę wejść i zapoznać z nową ofertą sklepu. W pomieszczeniu na półkach zawsze panuje porządek. Przejścia są dość wąskie i trzeba uważać przy wymijaniu się z innymi klientami, ale postawa personelu nadrabia wszelkie braki sklepu.

W sklepie było troszkę ciasno

W sklepie było troszkę ciasno, ponieważ akurat dostawiono chyba trochę nowego towaru. W przejściach dało się zauważyć nowe modele doniczek ceramicznych w granicach cenowych od 5 zł do około 20 zł. Na półkach z towarami panował lekki bałagan i chaos, ale wszystkie produkty miały przyklejone ceny, więc nie było problemu. Personel nie zajmował się zbytnio klientami, tylko siedział za ladą i rozmawiał ze sobą.

Sklep ma bardzo małe pomieszczenie

Sklep ma bardzo małe pomieszczenie, a wchodząc tam nigdy nie mogę niczego szybko znaleźć. Wszystkie produkty są jakieś tak dziwnie ze sobą wymieszane, zupełnie nie podzielone na poszczególne kategorie. Można tam dostać trochę drobnych zabawek dla dzieci, kilka ważniejszych artykułów do kuchni i domu, ogólnie takie tam drobiazgi. Sklep nie jest zbyt dobrze zaopatrzony, a ceny niektórych towarów są lekko zawyżone. Obsługa raczej nie interesuje się klientami tylko siedzi przy kasie i czeka nie wiadomo na co.

Weszłam na chwilkę

Weszłam na chwilkę, by sprawdzić czy pojawiły się jakieś nowe towary. Niestety w sklepie było bardzo dużo klientów, więc trochę trudno było przechodzić między półkami, gdzie i tak zazwyczaj jest dość ciasno. Trochę utrudnione było też oglądanie towarów, pośród których na półkach panował lekki chaos. Obsługa stała tylko przy kasie, za ladą i czekała na klientów. Ogólnie, nie angażowała się jakoś specjalnie w obsługę klienta.

Weszłam do sklepu z samego rana

Weszłam do sklepu z samego rana, zaraz po otwarciu. W środku panował porządek i ład, wszystkie towary były ładnie ułożone w koszach i na półkach sklepowych. W pomieszczeniu ogólnie jest trochę ciasno głównie z tego względu, że jest ono trochę małe, natomiast asortyment sklepu jest bardzo rozbudowany i towary zwyczajnie mają za mało miejsca. W ofercie sklepu można znaleźć wiele rzeczy niezbędnych w kuchni, łazience czy ogólnie w mieszkaniu. Poza tym sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony w zabawki dla dzieci, różnego typu. Zawsze po wejściu do tego sklepu udaje mi się znaleźć coś ciekawego. Podczas ostatniej wizyty w oko wpadła mi na przykład kolorowa fajna miseczka, bardzo przydatna w kuchni. W dodatku jej cena była dość atrakcyjna, gdyż wynosiła tylko 7 zł. Panie prowadzące obsługę były bardzo miłe i uprzejme, aczkolwiek trochę mało rozmowne. Nie uśmiechały się, nie utrzymywały też kontaktu wzrokowego z klientem. Ale w zamian za to pakowały każdy zakup w jednorazówkę i dość szybko obsługiwały klientów, dzięki czemu nie stało się zbyt długo w kolejce.

Odwiedzałeś ostatnio Wszystko po 4 złote?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Tchibo

(4.21 )

Czas na herbatę

(4.30 )

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.69 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem