Wszystko po 4 złote

( 4.11 )

Opinie (31)

Sklep w którym szybko i bezproblemowo dokonałam zakupu

Sklep w którym szybko i bezproblemowo dokonałam zakupu zestawu lampek do rowera. Pani stojąca przy kasie bez najmniejszego problemu sprawdziła działanie owych światełek oraz zaoferowała odpowiednie baterie, dzięki czemu nie musiałam szukać konkretnego typu baterii w innych sklepach. zakupy zostały zapakowane oraz otrzymałam paragon.

Asortyment sklepu nie jest duży niestety

Asortyment sklepu nie jest duży niestety. Znajduje się on na Pasażu Grunwaldzkim i liczyłam, że będzie miał bogatszą ofertę. Tymczasem gdy byłam w tym sklepie po raz ostatni (i poprzednim również) weszłam tam przy okazji zakupów w innych sklepach. Plus za lokalizację. Obsługująca pani jest miła i kompetentna. Zawsze oferuje swoją pomoc. Ceny - oczywiście około czterech złotych. Plusem sklepu (w porównaniu do tego samego typu znajdujących się w Sieradzu) jest spora przestrzeń. Nie trzeba się przeciskać. W sklepie jest czysto, nie ma tłoku, do każdego towaru jest dostęp. Podsumowując: minusem jest dość mały wybór towaru, plusem - sprzyjający klimat robienia zakupów.

Zajrzałam na chwilę do sklepu

Zajrzałam na chwilę do sklepu, żeby sprawdzić czy nie pojawiło się coś nowego i ciekawego w ofercie. Zaraz przed wejściem napotkałam „schody”, a raczej ich brak, gdyż połowa schodów odgrodzona była czerwoną taśmą, która oznaczała zakaz przechodzenia. Druga połówka schodków prowadzących do sklepu też nie była w najlepszym stanie, bo większość kostki ruszała się zwyczajnie i bardzo łatwo można było skręcić sobie kostkę. Kiedy już udało mi się wejść do sklepu bez uszkodzeń, zaczęłam się rozglądać w poszukiwaniu ciekawych towarów. Jednak po przejściu i wstępnym przejrzeniu wszystkich półek nie znalazłam nic nowego. Cały czas w ofercie były koszyczki wielkanocne w cenie 6 zł, różnego typu dodatki do koszyczka w granicach cenowych 2 zł- 6 zł. Oferta nic się nie zmieniła. Zresztą podobnie jak cała reszta. W sklepie panował porządek, ale niektóre produkty w koszach były trochę pomieszane. Zdecydowanie brakowało im odpowiedniego ułożenia. Ogólnie w sklepie było czysto, elegancko, tylko trochę ciasno. Niektóre produkty stały na podłodze, bo nie mieściły się już na półce, a przez to znacząco utrudniały przechodzenie między półkami. Za to poziom obsługi obsługi klienta zdecydowanie się nie zmienił. Panie ekspedientki jak zawsze były miłe, uprzejme dla klientów i bardzo zaangażowane w obsługę. Chętnie pomagały klientom w znalezieniu odpowiednich produktów i doradzały. Bardzo szybko prowadziły obsługę, dzięki czemu nie tworzyły się kolejki.

Tradycyjny sklep z wszystkim po 4 zł nie różni się zbytnio

Tradycyjny sklep z wszystkim po 4 zł nie różni się zbytnio od innych pozostałych z tej branży. Ma dobrą lokalizacje dla ludzi podróżujących pieszo (dla samochodu nie ma parkingu) do centrum miasta. Obsługa jest średnia. Zależy kto akurat "stoi". Nie mam nic do zarzucenia panu ani pani ale jednak nigdy czuję serdeczności w tym sklepie. Kompetencja i wiedza również średnie. Sklep w ofercie ma tradycyjnie sztuczne kwiaty (duży wybór), kubki, bieliznę, ramki itd. Ceny standardowe - około 4 zł. Plusem jest, że nie trzeba długo czekać na obsługę. Sklepik jest mały i ciasny niestety ale z ładnie porozstawianym towarem i zawsze czysty. Podsumowując: nic specjalnego tam nie przyciąga i nic też nie odrzuca.

Mały i ciasny to jedyne wady tego sklepu

Mały i ciasny to jedyne wady tego sklepu. Zaczynając ocenę od personelu - doskonale zorientowany w asortymencie sklepu. Panie są pomocne, doradzą, podejdą od razu gdy widzą, że ktoś potrzebuje pomocy. Są miłe i życzliwe. Sklep posiada w ofercie mnóstwo bibelotów, narzędzi, bielizny itd.. Jest w czym wybierać. Ceny oczywiście około 4 zł (zdarzają się tańsze i droższe). Choć w sklepie jest zawsze dużo ludzi nigdy (przynajmniej ja) nie czekałam długo na obsługę. Co od wyglądu sklepu to oprócz wspomnianej małej przestrzeni jest ładnie, czysto, towar jest poukładany - zawsze na swoim miejscu. Podsumowując: Jedyny minus to brak miejsca przy swobodnym poruszaniu, resztą są plusy za obsługę i ofertę.

Weszłam na chwilkę do sklepu

Weszłam na chwilkę do sklepu, bo miałam nadzieję, że pojawiły się już jakieś artykułu na święta wielkanocne. W sklepie mimo dużego asortymentu i dość ciasnego pomieszczenia panował jednak porządek. Wszystkie towary miały swoje miejsce na półce i w koszach sklepowych, przez co panował odpowiedni ład i nie wkradał się chaos między produkty. W sklepie było czysto, a na półkach nie zauważyłam nawet rama kurzu. Każdy produkt można było znaleźć bardzo szybko i łatwo, a wspomniane towary na święta też udało mi się znaleźć. W asortymencie sklepu znalazłam m.in. koszyczki wielkanocne w cenie 5 zł, serwetki za jedyną 1 zł. Było też bardzo dużo przeróżnego typu obrusików świątecznych, ale w cenach znacznie wyższych sięgających nawet 30 zł. Będąc w sklepie zauważyłam tylko jedną osobę z obsługi, panią kasjerkę, która siedziała za ladą i czekała na klientów. Nie było kolejki, więc od razu zostałam obsłużona, a kasjerka nawet zapakowała mi moje zakupy w jednorazówkę. Ekspedientka przez cały czas obsługi była miła, utrzymywała kontakt wzrokowy z klientem i używała zwrotów grzecznościowych. Zdziwiło mnie tylko to, że torebka, w którą zapakowano moje zakupy była firmową jednorazówką jednego z marketów (mianowicie Tesco) i posiadała nawet jego nazwę w bardzo widocznym miejscu.

Sklep ma dość małą powierzchnie

Sklep ma dość małą powierzchnie, ale za to jest świetnie zaopatrzony. Jego asortyment nie ogranicza się jedynie do produktów w cenie 4 zł, ale jest tez wiele towarów za mniejszą cenę i za większą cenę niż 4 zł. Towary są wyłożone na półkach sklepowych dość ciasno, bo jest ich dużo, przez co trzeba uważać żeby przypadkiem czegoś nie strącić z półki. Towary są uszeregowane na półkach i podzielone według określonych kategorii. I tam można tam kupić artykuły gospodarstwa domowego, czyli różnego typu sitka, durszlaki, ściereczki, obrusy, ale tez kieliszki i kubeczki. Kolejną kategoria są drobne ubrania, tzn. skarpetki, majteczki, zarówno męskie, damskie, jak i dziecięce. Osobną kategorie tworzą zabawki dla dzieci i obrazy, zarówno wielkie, jak i w mniejszych rozmiarach. Oczywiście nie są to wszystkie produkty, bo nie sposób wszystkich wymienić. Najlepiej osobiście przejść się do sklepu i poszukać czegoś fajnego dla siebie, a zapewniam, że każdy coś ciekawego znajdzie. Podczas mojego pobytu w sklepie było sporo klientów i chwilami było dość ciasno między półkami i nie można było wszystkiego na spokojnie obejrzeć. Niektóre towary były strasznie wymieszane w koszach sklepowych i nie miały ceny przyklejonej. Większość produktów ma ceny poprzyklejane na opakowaniu lub po prostu na produkcie, dzięki temu od razu widać co ile kosztuje. W czasie przeglądania półek sklepowych znalazłam między innymi bardzo fajne obrusiki w cenie 12 zł, 15 zł i 18 zł. Obrusy oczywiście różniły się wielkością, kolorami i materiałem z jakiego były uszyte. Znalazłam też wśród artykułów gospodarstwa domowego fajne deseczki do krojenia za wspomniane 4 zł, sitka i inne drobne rzeczy po 3zł. Na terenie sklepu były dwie panie ekspedientki, obie siedziały przy kasie. Obie były bardzo miłe dla klientów, prowadziły profesjonalną obsługę, zawsze zapakowywały wszystkie towary zakupione przez klientów. Obsługę prowadziły bardzo sprawnie, dzięki czemu nie było długiej kolejki.

Bardzo często zaglądam do tego sklepu

Bardzo często zaglądam do tego sklepu, bo zawsze tam można znaleźć coś ciekawego i oczywiście potrzebnego. Zazwyczaj jest dość duży wybór towarów i ceny tez są dość przystępne. Większość towarów pochodzi z Chin, ale mnie to nie zraża, gdyz niejednokrotnie są one lepszej jakości niż polskie towary.Nie podoba mi się tylko ten ogólny bałagan panujący w sklepie, towary poprzestawiane przez klientów, nieporządkowane na bieżąco przez personel sklepu. Za to pani w kasie jest bardzo miła i profesjonalnie obsługuje klientów.

Sklepik Wszystko po 4 złote i nie tylko mieści się w Pasażu

Sklepik Wszystko po 4 złote i nie tylko mieści się w Pasażu Handlowym przy ulicy Dworcowej 4. Jest to malutki sklepik choć towaru jest tu co niemiara. Można tu kupić artykuły wszelakie od biżuterii, ubrań, kosmetyków, zabawek po artykuły wyposażenia wnętrz i gospodarstwa domowego. Towar jest rozłożony na regałach ale także i w plastikowych koszach na podłodze. Niestety gdy jest dużo klientów bardzo trudno jest się poruszać po malutkim sklepiku. Czasem nawet wyminąć jest się bardzo trudno. Nie mówiąc już o utrudnionym dostępie do półek. Mimo to zawsze jest tu pełno klientów. tak było i tym razem. Za ladą siedziała żona właściciela. Jest to bardzo miła i kulturalna osoba. Gdy weszłam odpowiedziała z uśmiechem na moje powitanie. Podobnie witała każdego klienta. Ekspedientka jest chętna do pomocy. Szukałam kubka z imieniem Karolina. Jednak nie mogłam takiego znaleźć. Przestawiałam kubki ale bałam się, że coś mi spadnie. Ekspedientka to zauważyła i ruszyła mi z pomocą. Niestety nie było już takiego kubka. Pani jednak zaoferowała, ze zapisze sobie to imię i sprowadza mi taki za kilka dni. Przystałam chętnie na taką propozycje. Przeszłam potem do regału z ramkami na zdjęcia. Wybrałam dwie i ruszyłam z nimi do lady. Niestety znowu przeciskając się między innymi klientami. Pani skasowała moje ramki, zapakowała je do reklamówki i podała mi resztę wraz z paragonem. Mimo, ze jest to malutki sklep i często trudno coś tu znaleźć lubię tu zaglądać. Czasem przyda się do domy coś niedrogiego ;)

Wszystko po 4 złote

Wszystko po 4 złote ... Dzisiaj chyba w każdym mieście występujące sklepy pod taką bądź troszkę inną nazwą. Wszystko po 4 po 2 po 2.5 a nawet po 1 zł. Klient widząc taki sklep a nie będąc w nim wcześniej logiczne iż nabiera zainteresowania i do niego wchodzi. Tak samo było zemną.I owszem są tam rzeczy po tyle po ile można by się tego było spodziewać lecz większość nich jest droższa . Ja rozumiem iż Kryształową misę kosztującą 20 zł można podzielić przez 5 i wyjdzie nam 4 zł ale to nie o to chyba chodzi. Obsługa miła o tyle o ile odpowie Dzień Dobry Do widzenie i nie mamy. Sam lokal bardzo malutki i prezentujący się raczej miernie.

Znalazłam sklep z produktami za 4 zł

Znalazłam sklep z produktami za 4 zł. Ciekawa była co tam może być, dlatego postanowiłam go odwiedzić. Oczywiście domyśliłam się, że większość to "made in china", ale co teraz możemy znaleźć w takiej cenie z polskich produktów? Jednak ku mojemu zaskoczeniu znalazłam produktów również o wyższej cenie, dlatego nie wiem dlaczego w nazwie sklepu pozostało to wszystko po 4 zł, przecież to myli klienta.

Sklep ten już od wielu lat mieści się na tzw

Sklep ten już od wielu lat mieści się na tzw.Pasażu w centrum miasta. Chyba wszyscy go już znają. Wszyscy, którym zależy na niskiej cenie produktu. Choć nie zawsze jest to owe 4 złote z szyldu sklepu. Dobrze, że dopisano:...i nie tylko! Dawniej były tu także produkty po niższej cenie niż 4 złote. Niestety dziś są artykuły i około 20 złotych. Wystawa jak i wnętrze sklepu podobne. Nie zachwycają klientów. Jest tu ogromnie dużo towaru na bardzo małej powierzchni. Można tu kupić prawie "wszystko". Są tu artykuły gospodarstwa domowego, szkło, plastiki, ceramika. Można znaleźć wiele artykułów szkolnych i zabawek. Na półkach widać biżuterię sztuczną, portfele, parasolki, obuwie i jeszcze wiele innych rzeczy, które trudno wymienić. Trudno tez tu cokolwiek znaleźć. Towar ułożony a raczej upchany na regałach, półkach i pod nogami na podłodze. Nie ma dobrego dostępu do każdej rzeczy. Ja chciałam kupić kubek z imieniem. Niestety bałam się sama ruszyć kubki by nie pospadały i się nie stłukły. Tyle ich było i innych rzeczy obok. Poprosiłam o pomoc ekspedientkę. Chętnie pomogła. Pani ekspedientka jest zawsze miła. Natomiast pan sprzedający nie zawsze. Łatwo odczuć klientom kiedy ma zły dzień. W kolejce do kasy stoi się dość długo i niewygodnie ze względu na ścisk. Sklepik dość czysty. Większość sprzedawanych produktów także. Ogólnie sklepik nie zachwyca choć ma swoich stałych klientów.

Odwiedzałeś ostatnio Wszystko po 4 złote?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Tchibo

(4.21 )

Czas na herbatę

(4.30 )

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.69 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem