Adamed

( 5.00 )

Opinie (5)

Panie w recepcji naprawde bardzo uprzejme i życzliwe co

Panie w recepcji naprawde bardzo uprzejme i życzliwe co rzadko się zdarza w przychodniach lekarskich państwowych. Panie są chętne do pracy zawsze odbierają telefony nawet gdy jest ktoś przy nich i z nimi rozmawiają przepraszają grzecznie osobę i odbierają. Jest pewność iż zawsze się tam dodzwonimi.

Pielęgniarki pracujące w NZOZ Adamed są bardzo

Pielęgniarki pracujące w NZOZ Adamed są bardzo profesjonalnie przygotowane do pracy z pacjentami. Personel recepcji jest bardzo sympatyczny. Poszedłem po przepisanie recepty do laryngologa i nie było żadnego problemu z wyciągnięciem karty bez kolejki i oczekiwania kilku miesięcy. Lekarka, która przyjmowała w gabinecie była miła i z zaangażowaniem słuchała co mam jej do powiedzenia.

Oferta NFOZ'u jest bardzo bogata

Oferta NFOZ'u jest bardzo bogata. Mają oni wielu specjalistów, a kolejki do nich nie są długie. Oferują również bogatą ofertę badań diagnostycznych odpłatnie. Recepcja jest skomputeryzowana z bazą pacjentów i ich kartami choroby. Gabinety są bardzo nowoczesne i zadbane. Będąc tam zalediwe 30 min pani sprzątająca dwa razy myła podłogę :)

Personel recepcji jest bardzo miły i uczynny

Personel recepcji jest bardzo miły i uczynny. Sprawnie obsługuje pacjentów. Pracownice są schludnie ubrane w białe stroje. Wygląd poczekalni nie budzi zastrzeżeń. Pani Doktor bardzo profesjonalnie zebrała wywiad i postawiła diagnozę. Posiadała bardzo dużą wiedzę praktyczną. Zakres usług medycznych świadczonych przez placówkę ma bardzo szeroki zakres. Bardzo polecam jako POZ.

Zapisałm się do tej przychodni

Zapisałm się do tej przychodni. pani wyznaczyła termin podała , datę, chciała telefon-podałam. Dziś telefon. Lekarz vnie moze bo bla bla bla...pyta sie czy ja moge o 17. Mówie,że nie bo mam zajęcia..... no to co ja jej głowę zawracam zajmuję ludziom kolejke. Więc spokojnie mówię,że to ona do mnie dzwoni i odwołuje wizytę.No tak ale to ja sie teraz powinnam dostosować.i rzuciła słuchawkę.

Odwiedzałeś ostatnio Adamed?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Poradnia K

(2.00 )

Oftaldent

(2.50 )

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem